شناسه : 37105637
سرپرست معاونت امور معادن یزد:


سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان یزد خبر اهدای آی پد آیفون به مسئولین حاضر در جلسه تمدید مجوز یکی از معادن استان یزد را تکذیب کرد.

علی گل آقایی در گفتگو با خبرنگار یزدآوا با تکذیب خبر اهدای آیپد آیفون به مسئولین حاضر در جلسه تمدید مجوز یکی از معادن استان گفت: این خبر ازا اساس کذب است و وجود نهادهای نظارتی را زیر سؤال می‌برد.

وی تصریح کرد: در شورای معادن استان نماینده‌های قوه قضائیه، اطلاعات، سازمان‌های نظارتی، استاندار و ... وجود دارند و حساسیت ویژه‌ای در این مسائل وجود دارد و فردی نمی‌تواند با هدیه، رشوه و یا اقدام دیگری بر تصمیم‌های کارشناسی تأثیرگذار باشد.

سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان یزد اظهار داشت: پروسه تصمیم‌گیری در مورد هر بحث  معدنی این‌گونه است که ابتدا باید گزارش کارشناسی در مورد آن تهیه شود و سپس این گزارش به‌مراتب بالاتر ارائه می‌شود و در اختیار فرد خاصی نیست که مخالفت و موافقت آن تأثیرگذار باشد.

گل‌آقایی بابیان این‌که کذب بودن این خبر کاملاً واضح است و اصلاً امکان‌پذیر نیست افزود: زیرا نمایندگان بخش خصوصی، اتاق بازرگانی، بخش دولتی و ارگان‌های نظارتی در شورای معادن استان حضور دارند و وحدت رویه در تصمیم‌گیری‌ها وجود دارد و در خصوص مباحث مطرح در شورا نامه‌نگاری‌های متعددی با بخش‌های تخصصی وزارت خانه صورت می‌گیرد و درمجموع با توجه به حضور ترجمان‌های نظارتی و رویه‌ای که وجود دارد امکان چنین اقداماتی برای تأثیرگذاری بر تصمیمات وجود ندارد.

وی عنوان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی و نظارتی حضور فعالی در این زمینه‌دارند و بسیار حساس هستند به‌طوری‌که درگذشته کوچک‌ترین تخلفات را شناسایی و برخوردهای محکم و جدی داشته‌اند و اگر چنین خبری صحت داشت بنده یک ثانیه هم اینجا نبودم.

انتهای پیام/**

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.