شناسه : 25409420
همزمان با هفته وحدت؛


جشن بزرگ وحدت همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی (ص) امشب با حضور بزرگان اهل تسنن در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اکرمیه یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، جشن بزرگ وحدت همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی (صلی‌الله‌ علیه ‌و آله ‌و سلم) امشب با حضور بزرگان اهل تسنن و با همت ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اکرمیه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مردم دارالعباده و با استقبال پرشور و گرم برادران اهل تسنن همراه بود و سید محمد میرمحمدی استاندار یزد،  حجت الاسلام و المسلمین بشکانی امام جمعه شاهدیه و مهدی دهقان فرمانده ناحیه مقاومت ثارلله یزد به سخنرانی پرداختند، بر ضرورت حفظ و تقویت هرچه بیشتر وحدت در بین شیعه و برادران اهل سنت تاکید شد.

اجرای تواشیح، تقدیر از علما و مولوی‌ها اهل تسنن در یزد، تجلیل از محمد حسین حسینی فهرجی ورزشکار موفق یزدی، سخنرانی یکی از علمای اهل تسنن و قرائت دعای وحدت از جمله برنامه‌های این مراسم بود.

گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام سید محمد موسوی امام جمعه موقت بخش مرکزی یزد، حجت الاسلام کرمی ریاست اداره اوقاف شهرستان یزد، حجت الاسلام دهقان باغی نماینده سازمان تبلیغات اسلامی و برزگر بخشدار مرکزی یزد نیز حضور داشتند.

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.