شناسه : 32284897
آیت الله مدرسی:


امام‌جمعه بخش مرکزی یزد خاطرنشان کرد: درحالی‌که باید همه قوای کشورهای اسلامی در مسیر پیشرفت قرار بگیرد اما دشمنان اسلام تلاش دارند تا کشورهای اسلامی را با چالش روبرو کرده و سیاست‌های شیطانی آمریکا همواره درراستای اسلام‌ستیزی و تقویت بنیه‌ رژیم صهیونیستی بوده است.

به گزارش یزد آوا؛ آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با سفرای کشورهای اسلامی در خصوص مسئله فلسطین و ادعای اخیر رئیس‌جمهور آمریکا گفت: دشمنان اسلام همیشه درصدد واردکردن زخم بر پیکره اسلامی هستند و فلسفه وجودی رژیم صهیونیستی که به‌عنوان غده سرطانی در بین کشورهای اسلامی شناخته می‌شود جلوگیری از رشد کشورهای اسلامی و صرف قوای آن‌ها در مسیر دفع ضرر است.

امام‌جمعه بخش مرکزی یزد خاطرنشان کرد: درحالی‌که باید همه قوای کشورهای اسلامی در مسیر پیشرفت قرار بگیرد اما دشمنان اسلام تلاش دارند تا کشورهای اسلامی را با چالش روبرو کرده و سیاست‌های شیطانی آمریکا همواره درراستای اسلام‌ستیزی و تقویت بنیه‌ رژیم صهیونیستی بوده  است.

وی بابیان این مطلب که مسئله فلسطین و قدس شریف برای همه مسلمانان جهان حساس و بااهمیت است خطاب به سردمداران استکبار اظهار داشت: مستکبرین عالم بدانند مسلمانان در این زمینه حساسیت بالایی دارند و با این اقدام قطعاً در شعله افروزی آتش جنگی در منطقه خواهند دمید و نهایتاً نیز به اهداف شیطانی خود نخواهند رسید.

آیت‌الله مدرسی تصریح کرد: یکی از سازوکارهای مهم در مسئله فلسطین توجه جهان اسلام به نصیحت‌ها و سیاست‌های مقام معظم رهبری در این زمینه است و جمهوری اسلامی ایران نیز باید با اتحاد و همبستگی در داخل و خارج از کشور در مقابل دشمن مشترک و شماره یک جهان اسلام یعنی امریکا و اسرائیل بایستد و اجازه ندهد آنان به اهداف شوم خود دست یابند.


انتهای پیام/ح
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.