شناسه : 25950150
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد:


معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزداز پرداخت کمک هزینه تهیه جهیزیه به 137 نوعروس در 6 ماه گذشته خبر داد.

به گزارش یزد آوا؛ معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ از پرداخت کمک هزینه تهیه جهیزیه به 137 نوعروس در 6 ماه گذشته خبر داد و گفت:در این طرح که طرح کمک به امر ازدواج نام دارد 211 نوعروس دیگر نیز در لیست دریافت این کمک هزینه قراردارند.

محمد حسین جمال پور در خصوص میزان مبلغ این کمک هزینه گفت: مبلغ این کمک هزینه بین 2 تا 4 میلیون تومان است که البته در برخی شهرستان ها افراد به فروشگاه های طرف قرارداد با کمیته امداد معرفی شده و به همین میزان کالا دریافت می کنند.

جمال پور پرداخت کمک های نقدی معیشتی50تا 100هزار تومانی،پرداخت هرینه های درمانی و ایاب و ذهاب،کمک هزینه خرید کتاب،وام کارگشایی 5 میلیونی،کمک هزینه تعمیر،احداث و خرید مسکن،ارائه سبد کالای اساسی،تهیه جهیزیه برای ازدواج مجددبانوان تحت پوشش و ارائه خدمات ویژه به افراد تحت پوشش در مناطق محروم را از مهمترین فعالیت های  این معاونت برشمرد.

وی در پایان با اعلام اینکه طرح کوثر کمیته امداد برای کمک به ازدواج زوجین جوان در نظر گرفته شده است از خیرینی که قصد مشارکت دراین امرخداپسندانه را دارند درخواست کرد به ادارات  و نمایندگی های این نهاد مراجعه کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.