بازگشت به صفحه کامل
شناسه : 37094212
فرمانده انتظامی استان یزد خبر داد

کاهش میزان جرائم در استان یزد در ایام سوگواری خامس آل عبا(ع)


فرمانده انتظامی استان یزد گفت: عشق مردم یزد به اهل بیت(ع) و حضرت سیدالشهدا(ع) یکی از مهمترین علل کاهش این آسیب ها بوده و امسال در این ایام به مانند سال های گذشته شاهد کاهش تعداد پرونده ها در کلانتری ها و پاسگاه های استان بودیم.

به گزارش یزد آوا، سردار میرحیدری در گفتگو با یزدرسا، وضعیت امنیت استان را مطلوب توصیف کرد و گفت: خوشبختانه با همکاری  و اهتمام مردم در ایام برگزاری هفدهمین اجلاس پیرغلامان و همچنین عزاداری سالار شهیدان در حوزه  امنیتی و ترافیکی  مشکلی نداشتیم و بحمدالله این مراسمات در سایه امنیت و آرامش کامل برگزار شد.
 
فرمانده انتظامی استان یزد از کاهش آسیب ها و جرائم در ایام محرم امسال در استان خبر داد و گفت:عشق مردم یزد به اهل بیت(ع) و حضرت سیدالشهدا(ع) یکی  از مهمترین علل کاهش این آسیب ها بوده و امسال در این ایام به مانند سال های گذشته شاهد کاهش تعداد پرونده ها در کلانتری ها و پاسگاه های استان بودیم.
 
میرحیدری افزود: کاهش آسیب های جامعه در این ایام نشان دهنده این موضوع است که هر چه  جامعه با ولایت و اهل بیت(ع) مانوس تر باشد و توجه بیشتری به اجرای فرمایشات آن بزرگواران داشته باشد آرامش بیشتری را تجربه خواهد کرد.
 
فرمانده ناجای استان همچنین از امادگی کامل نیروهای تحت امرش جهت خدمت رسانی به زائران اریعین حسینی خبر داد و اظهار داشت: پلیس استان در این ایام تمام تلاش خود را برای پوشش امنیتی، انتظامی و ترافیکی زائران چه از استان و چه خارج از استان که از مسیرهای مواصلاتی یزد تردد می کنند خواهد داشت.
 
وی در پایان تصریح کرد: تعدادی از نیروهای انتظامی استان نیز درقالب بخش های مختلف ناجا جهت همیاری و هم افزایی با سایر همکاران عازم مناطق مرزی خواهند شد که در این میان  یگان ویژه استان سهم و نقش قابل توجهی را ایفا خواهد کرد.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.