محتوا با برچسب انتخابات.

قالیباف: یارانه نقدی مردم را به ۱۵۰ هزار تومان افزایش می‌دهم
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در دولت مردم، متعهد می‌شویم که حتما با توجه به افزایش قیمت‌ها، یارانه‌ها را نیز تا سه برابر افزایش دهیم و به ۱۵۰ هزار تومان برسانیم.
جدول تبلیغاتی رسانه ملی برای نامزدهای ریاست جمهوری/ پنجمین روز
برنامه‌های امروز نامزدهای ریاست جمهوری در صداوسیما
امروز یک‌شنبه (۱۰اردیبهشت) چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طریق رسانه ملی با مردم صحبت می‌کنند.
ضعف شدید روحانی؛ موضع مشترک تحلیل‌گران جریان‌های مختلف درباره مناظره اول
در مناظره روز گذشته، ضعیف‌ترین عملکرد را از آقای روحانی شاهد بودیم تا جایی که برخی تحلیل‌گران به صراحت گفتند بازنده اصلی مناظره آقای روحانی بود.
از توئیتر چهره های سیاسی چه خبر؟
بازار داغ اظهار نظر در مورد مناظرات انتخاباتی در توئیتر
صحبت در مورد مناظرات ریاست جمهوری مثل اغلب مکالمات این روزها فضای توئیتر را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.
ورود خبرنگار منتقد دولت ممنوع!
از شعار آزادی تا ایجاد فضای امنیتی در میتینگ انتخاباتی
روحانی در حالی با شعار آزادی و آرامش پا به عرصه رقابت گذاشته که خبرنگاران منتقد دولت آزادی حضور در میتینگ های انتخاباتی وی را ندارند.
امام جمعه ابرکوه:
با سیاه نمایی و غوغاسالاری نمی توان کسب رأی کرد/ مردم در انتخابات شوراها محله گرایی نکنند
امام جمعه ابرکوه در خطبه های نماز جمعه گفت: مردم در انتخابات با بصیرت، احسن را انتخاب می کنند لذا نامزدها با سیاه نمایی و غوغاسالاری در تبلیغات نمی توانند رأی بیشتر کسب کنند.
امام جمعه حومه شرقی یزد:
منکرها، رقیب نامزدهای انتخابات/ رئیس جمهور شعارزده نمی‌خواهیم
امام جمعه حومه شرقی یزد با اشاره به ایام انتخابات گفت: امروز نامزدهای انتخابات نباید دیگر نامزدها را رقیب خود بدانند بلکه باید منکرها رقیب آنها باشد و برنامه خود را برای برخورد با منکرها اعلام کنند.
هجو انتخابات و تبعیض میان نامزدها با نمایش کاندیدای ضربه‌گیر
پاسخ‌های جهانگیری به سوالات خبرنگاران درباره کاندیداتوری‌اش در انتخابات به‌گونه‌ای بود که ماجرای حضور او در انتخابات تقریبا به شکل هجو درآمد!
کاندیدای پوششی، اذعان به ضعف روحانی و استهزاء انتخابات
حضور جهانگیری در انتخابات آن هم در شرایطی که وی حتی یک ستاد کوچک برای خود ایجاد نکرده و حتی شعار دولتش مشخص نیست، به معنای به سخره گرفتن مردم و جامعه است و این یعنی سوءاستفاده از بیت‌المال و امکاناتی که به عنوان یک کاندیدا در اختیار او قرار می‌گیرد.
تعیین 67 شعبه اخذ رای در شهرستان مهریز
فرماندار مهریز از تعیین 67 شعبه اخذ رای ثابت و سیار در این شهرستان برای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت ماه خبر داد.
اظهارات عجیب روحانی و فاصله‌ای که هر روز بیشتر می‌شود!
آقای روحانی علاوه بر اینکه، کارنامه قابل دفاعی نداشته، از نظر پذیرش واقعیت نیز با بحران جدی همراه است. سخنان روز گذشته وی در رابطه با برنامه مجدد 100 روزه و ادعای انکار رکود حاکم بر کشور، بیانگر این است که این فاصله روحانی با واقعیت هر روز بیشتر از...
آیت الله مدرسی:
کشور به مدیریت انقلابی و جهادی نیاز دارد
آیت الله مدرسی در دیدار مردم یزد با حجت الاسلام رئیسی گفت: معتقدیم با توجه به مشکلات به مدیریت انقلابی و جهادی نیاز داریم. طبق فرموده قرآن به مدیری نیاز داریم که « اشدا على الكفار» باشد و در مقابل جامعه کفر مانند امام و رهبر انقلاب و شهدای ما باشد.
10 نکته مهم از رویکرد رهبر انقلاب در خصوص انتخابات+ عکس
در این خبر به 10 رویکرد و رفتار رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات اشاره خواهد شد.
مسئول امور فناوري اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان يزد:
شعب اخذ رأی از پوشش آنتن‌دهی لازم برخوردار هستند
مسئول امور فناوري اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان يزد گفت: شعب اخذ رأي در شهرستان يزد از پوشش آنتن‌دهی همراه اول و USSD برخوردار هستند.
امام جمعه شهرستان ابرکوه:
حضور حداکثری مردم در انتخابات ، دشمنان را مأیوس می کند
امام جمعه شهرستان ابرکوه گفت: ملت ایران با حضور حماسی و حداکثری خود در انتخابات، توطئه های دشمنان و بدخواهان را نقش بر آب می کنند.
استاندار یزد:
مجریان انتخابات در اجرای قانون تفاوتی بین نامزدها قائل نیستند
استاندار یزد گفت: مجریان انتخابات در اجرای قانون برای هیچ کدام از نامزدها تفاوتی قائل نیستند و وظیفه خود را که برگزاری انتخابات سالم، قانونی و امن هست به انجام می‌رسانند.
رئیس کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری:
اولین مناظره کاندیداهای ریاست‌جمهوری جمعه برگزار می‌شود +جزئیات
رئیس کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مستقر در سازمان صداوسیما از برگزاری اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در جمعه هفته جاری خبر داد.
رییس ستاد انتخابات یزد:
نصب بنر فقط در محل ستادهای نامزدها مجاز است
رییس ستاد انتخابات استان یزد گفت: نصب و استفاده از هرگونه تابلو، بنر و پلاکارد در محل ستاد انتخابات نامزدها مجاز است و به جز آن غیر قانونی است.
چرا دولت از برگزاری مناظره‌ها به صورت زنده بیم دارد؟
استفاده از فرصت تبلیغات تلویزیونی عامل مهم و مؤثری بوده که موجب شده کسانی با کمترین شهرت بر رقبای سرشناس خود غلبه کنند و راهی پاستور شوند.
آیت الله ناصری در خطبه های نماز جمعه یزد:
مهمترین اصل در انتخابات؛ حضور پرشور مردم و انتخاب فرد اصلح است
آیت الله ناصری در خطبه های نماز جمعه این هفته یزد با اشاره به در پیش بودن 2 انتخابات مهم تاکید کرد: مهمترین اصل در انتخابات؛ حضور پرشور مردم و انتخاب فرد اصلح است.