محتوا با برچسب جوکار.

جوکار در راهپیمایی روز قدس:
پشتیبانی از ملت فلسطین و افشاگری علیه رژیم صهیونیستی از برکات روزجهانی قدس است
جوکار گفت: آنچه مسلم است این روز درطول این 38 سال آثار و برکات خوبی از جمله پشتیبانی از ملت فلسطین، افشاگری علیه رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی داشته و تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت.
جوکار مطرح کرد
تیم اقتصادی دولت نیازمند تغییر/ تصویب تحریم‌های جدید آمریکا کار برجام را یکسره کرد
دکتر جوکار اعلام کرد: تحریم هایی که اخیراً تحت عنوان «اس.۷۲۲» توسط مجلس سنای آمریکا تصویب شد از همه تحریم ها در طول تاریخ انقلاب وسیع تر، پیچیده تر و بزرگتر است.
جوکار:
عملیات پادوهای ورشکسته ارتجاع منطقه برای ملت ایران، تازگی ندارد / حوادث روز گذشته تهران بی‌ارتباط با سفر اخیر ترامپ به منطقه نیست
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حوادث تروریستی روز گذشته در تهران گفت: عملیات پادوهای ورشکسته ارتجاع منطقه برای ملت ایران، تازگی ندارد.
واکنش جوکار به رد صلاحیت کاندیداهای ارزشی:
جریانی به دنبال مهندسی کردن انتخابات شوراها در استان یزد است/ شوراها نباید سیاسی شود
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نهم با اشاره به رد صلاحیت کاندیداهای ارزشی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان یزد، اظهار کرد: از قرار معلوم جریانی به دنبال مهندسی کردن انتخابات شوراهای شهر و روستا در یزد هست.
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:
«اشتغال و تولید» ؛ نقاط ضعف کشور/ مشکلات اقتصادی با حرف‌ حل نمی‌شود
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از عدم توجه به «اقتصاد مقاومتی» عنوان کرد : دشمن جنگ اقتصادی علیه ما به راه انداخته و ما در صددیم با گفتگو مشکل را حل کنیم ! اما فایده‌ای نداشته در جنگ اقتصادی با حرف کاری پیش نمی‌رود.
تصاویر/حضور جوکار در جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
محمد صالح جوکار نماینده سابق یزد و اشکذر دیروز در جلسه سورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حضور یافت.
عضو شورای مركزی جبهه مردمی نيروهای انقلاب:
فعاليت قابل قبول جبهه مردمی نيروهای انقلاب در همه استان‌ها/ با مماشات نمی‌توان كشورداری كرد
عضو شوراي مركزي جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي از تشكيل اين جبهه در همه استان‌ها خبر داد و گفت: فعاليت قابل قبولي توسط جبهه مردمی نيروهای انقلاب در همه استان‌ها انجام شده است.
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
روند صعودی بیکاری در استان یزد/ دولتمردان یزد به فکر برون رفت از مشکلات اقتصادی باشند
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: افزایش اعضای صندوق حمایت از کارگران فاقد شغل گواه افزایش نرخ بیکاری در استان یزد است؛ در واقع بیکاری یک روند صعودی در استان داشته است.
تصاویر/ افتتاح دفتر نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در یزد
صبح امروز مراسم افتتاح دفتر نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد برگزار شد.
سرپرست دفترنمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان یزد خبر داد
اجرای طرح اعزام خادمان سلامت،فنی مهندسی و دینی به روستاها در آینده ای نزدیک/3 هزار نفر زائر اولی به مشهد الرضا(ع) مشرف شدند
سرپرست دفترنمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان، ازاجرای طرح اعزام خادمان سلامت، فنی مهندسی و دینی به روستاها در آینده ای نزدیک خبر داد.
جوکار:
«جبهه مردمی نیروهای انقلاب» ایده جدیدی برای حل مشکلات مردم است
مسئول کمیته استان‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تشکیل این جبهه را ایده جدیدی دانست که می‌تواند مشکلات مردم را بر طرف کند.
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
لابی‌گری گسترده؛ علت عدم اجرای قانون حق انتفاع معادن/ هزینه‌ای برای جبران خسارات معادن پرداخت نمی‌شود
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به عدم اجرای قانون حق انتفاع معادن سنگ‌آهن گفت: متأسفانه لابی‌گری‌های گسترده از اجرای قانون در این زمینه جلوگیری می‌کند.
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
لابی‌گری گسترده؛ علت عدم اجرای قانون حق انتفاع معادن/ هزینه‌ای برای جبران خسارات معادن پرداخت نمی‌شود
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به عدم اجرای قانون حق انتفاع معادن سنگ‌آهن گفت: متأسفانه لابی‌گری‌های گسترده از اجرای قانون در این زمینه جلوگیری می‌کند.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی
نرمش مقابل امریکائی ها؛علت افزایش تحریم ها/ سیاست ترامپ در قبال ایران همان سیاست‌های قبلی آمریکائی‌هاست
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی مشکل آمریکائی‌ها با ما بر سر ماهیت و اندیشه جمهوری اسلامی بوده و نرمش ما در مقابل آن‌ها روزبه‌روز برفشارها اضافه کرده است.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مطرح کرد
عدم برخورد با نجومی بگیران حمایت از فساد است/ دولت مبارزه با فساد را عملی کند
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عدم برخورد با مدیران نجومی بگیر، افشا نکردن نامشان و قانونی جلوه دادن دریافتی های بالا برخورد با فساد نیست حمایت از فساد است.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس:
ساز وکار مجلس برای استیضاح وزیران پاسخگوی اجرای آن نیست
نماینده سابق مردم یزد گفت: ساختار مجلس و ساز و کارهای که برای استیضاح وزیران در نظر گرفته شده است پاسخگوی اجرای آن نیست.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی:
حماسه مردمی ۹ دی، نقطه مقابل پدرسوخته بازی فتنه گران بود
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه حماسه مردمی ۹ دی، نقطه مقابل پدرسوخته بازی فتنه گران بود، گفت: مردم با خلق حماسه ۹ دی نشان دادند که نگهبان اصلی انقلاب اسلامی هستند.
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
فتنه 88؛ روزنه‌ای برای اعمال تحریم‌ها/ حرکت توفنده 9 دی موج فتنه را نابود کرد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: زمانی که جریان فتنه 88 شکل گرفت دشمنان هم تهییج شدند و روزنه‌‌‌ای برای امریکا جهت فشار بیشتر به کشور وارد شد و تحریم‌های هوشمندانه علیه ایران تصویب کردند.
جوکار:
تمدید تحریم ها قطعاً نقض برجام است/ از روز اول هشدار داده بودیم/ طفره رفتن از مسئولیت فایده ای ندارد
جوکار با اشاره به صحبت های وزیر امور خارجه کشورمان که گفته بود «تمدید تحریم ها اثر اجرایی ندارد» گفت: متاسفانه این سخنان فرار کردن از زیر بار مسئولیت است. در پیوست دو برجام صراحتاً این موضوع آمده که تحریم های جدید در موضوع هسته ای و تمدید تحریم ها...
یادداشت به قلم محمدصالح جوکار؛
واکنش به نقض برجام
شواهد فراوان و درعین‌حال تأمل‌برانگیزی وجود دارد که ثابت می‌کند غرب از حسن نیت کشورمان در برجام سوءاستفاده کرده و از آن به‌عنوان مستمسکی در جهت اغراض نامشروع خود بهره‌برداری می‌کند.