محتوا با برچسب جوکار.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس:
ساز وکار مجلس برای استیضاح وزیران پاسخگوی اجرای آن نیست
نماینده سابق مردم یزد گفت: ساختار مجلس و ساز و کارهای که برای استیضاح وزیران در نظر گرفته شده است پاسخگوی اجرای آن نیست.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی:
حماسه مردمی ۹ دی، نقطه مقابل پدرسوخته بازی فتنه گران بود
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه حماسه مردمی ۹ دی، نقطه مقابل پدرسوخته بازی فتنه گران بود، گفت: مردم با خلق حماسه ۹ دی نشان دادند که نگهبان اصلی انقلاب اسلامی هستند.
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
فتنه 88؛ روزنه‌ای برای اعمال تحریم‌ها/ حرکت توفنده 9 دی موج فتنه را نابود کرد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: زمانی که جریان فتنه 88 شکل گرفت دشمنان هم تهییج شدند و روزنه‌‌‌ای برای امریکا جهت فشار بیشتر به کشور وارد شد و تحریم‌های هوشمندانه علیه ایران تصویب کردند.
جوکار:
تمدید تحریم ها قطعاً نقض برجام است/ از روز اول هشدار داده بودیم/ طفره رفتن از مسئولیت فایده ای ندارد
جوکار با اشاره به صحبت های وزیر امور خارجه کشورمان که گفته بود «تمدید تحریم ها اثر اجرایی ندارد» گفت: متاسفانه این سخنان فرار کردن از زیر بار مسئولیت است. در پیوست دو برجام صراحتاً این موضوع آمده که تحریم های جدید در موضوع هسته ای و تمدید تحریم ها...
یادداشت به قلم محمدصالح جوکار؛
واکنش به نقض برجام
شواهد فراوان و درعین‌حال تأمل‌برانگیزی وجود دارد که ثابت می‌کند غرب از حسن نیت کشورمان در برجام سوءاستفاده کرده و از آن به‌عنوان مستمسکی در جهت اغراض نامشروع خود بهره‌برداری می‌کند.
نماینده مردم یزد در مجلس نهم:
سخنان روحانی جنبه انتخاباتی داشت/ تناقض در گفتار و عمل دولتمردان
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نهم با اشاره به سخنان روحانی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، این سخنرانی را انتخاباتیی خواند.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی:
تفکر انقلاب اسلامی در مقایسه با روزهای نخستین هیچ تغییری نکرده است/ آمریکا؛برای همیشه غیر قابل اعتماد
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی گفت: امروز نیز باید جریان های موجود در کشور خود را گم نکرده و با همان تفکر انقلابی گذشته مسیرخود را ادامه دهد؛ هدف انقلاب اسلامی حکومت کردن نبوده و به دنبال اتحاد جهانی و مبارزه با استکبار است.
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس نهم:
هیچگونه تضمینی برای انتقال تکنولوژی در قراردادهای نفتی نیست/ صدمات شدید اقتصادی نتیجه بلند مدت «IPC»
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص الگوی جدید قراردادهای نفتی گفت: مقام معظم رهبری با صدور نامه ای به دولت 15 ایراد اساسی را در خصوص این قراردادها مطرح کرده اند که متاسفانه از این 15 ایراد اساسی تنها سه ایراد رفع شده است.
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
توافق FATF با منافع ملی در تضاد است
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس با تأکید بر اینکه توافق FATF با منافع ملی ما در تضاد است، گگفت: ابتدا باید بدانیم هدف دشمن از این طرح چیست و با شناسایی هدف دشمن کاملا روشن است که توافق FATF به ضرر ماست و هزینه و تبعات زیادی را برای ما به...
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
تصویب «پروتکل اختیاری کنوانسیون حقوق کودک» تبعات زیادی به همراه دارد
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس در خصوص پروتکل اختیاری کنوانسیون حقوق کودک درباره منع به‌کارگیری کودکان در منازعات مسلحانه گفت: تصویب این پروتکل تبعات زیادی را به همراه دارد و تعهدات زیادی را برای ایران به وجود می‌آورد.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
عدم اصلاح قراردادهای IPC، کرسنت دیگری را رقم می زند/قراردادهای نفتی جدید مغایرت با اقتصاد مقاومتی
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر یازده اشکال وارده بر قراردادهای نفتی اصلاح نشود، کرسنت دیگری رقم خواهد خورد.
نماینده سابق مردم یزد در مجلس:
کاهش بودجه دفاعی کشور به ضرر امنیت کشور است/ مخالفت دولت با بودجه دفاعی جایز نیست
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به پیشنهاد دولت مبنی بر کاهش 5 هزار میلیارد تومانی بودجه دفاعی در لایحه اصلاحیه قانون بودجه 95 گفت: این پیشنهاد به ضرر امنیت کشور است.
نماینده سابق مردم یزد مجلس شورای اسلامی:
هفته حقوق بشر امریکایی، فرصتی برای باز تولید گفتمان ضد استکباری/ پرونده سیاه امریکا از ذهن ملت ایران پاک نمی‌شود
نماینده سابق مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری هفته دوم تیرماه توسط مقام معظم رهبری به نام «حقوق بشر امریکایی» گفت: این هفته فرصت خوبی است تا هم به باز تولید گفتمان ضد استکباری بپردازیم و هم جنایت‌های امریکا در ایران و سراسر دنیا را...
جوکار:
وضعیت اقتصادی کشور بدتر از گذشته است/ ضرورت برنامه‌ریزی مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی
نماینده سابق مردم یزد و اشکذر با بیان اینکه وضعیت اقتصادی و رکود و بیکاری در کشور بدتر از گذشته است، گفت: مسئولان و دولتمردان باید به جای اینکه تمام وقت خود را صرف برجام کنند و نهایتا از آن نتیجه‌ای نگیرند توجه خود را به موضوع اقتصاد بر مبنای...
رئیس سابق مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی؛
خانه نشینی نیروهای متخصص به صلاح استان نیست/ عدم استقبال اصلاح طلبان از شورای راهبردی استان
جوکار با انتقاد از نگاه جناحی به مدیران استان در دولت های مختلف گفت: متأسفانه در استان شاهد خانه نشینی مدیران متعهد و متخصص هستیم که اصلا به صلاح استان نبوده و نیست.
جوکار در جمع مردم یزد:
هنوز معتقدم عوارض دو سال معادن را به یزد بدهند، آب خلیج فارس به استان می‌رسد
نماینده یزد و اشکذر با اشاره به روند پروژه خط دوم انتقال آب به استان و وعده و وعیدهای مقامات ابراز داشت: تا کنون 30 کیلومتر از خط دوم انتقال آب به استان تکمیل شده است. برای 20 کیلومتر دیگر هم ورق و لوله داریم. باقی بودجه باید از عوارض استخراج سنگ...
به همت مردم قدرشناس یزد؛
«محمد صالح جوکار» برای چهار سال خدمت خالصانه تجلیل می‌شود
به همت مردم قدرشناس یزد، از محمد صالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، برای چهار سال خدمت خالصانه به مردم ،تجلیل به عمل می آید.
هشدار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:
گسترش قلیان‌خانه‌ها در یزد/ اعمال نفوذ برخی مسئولان عامل عدم برخورد با این مراکز
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: با وجود اینکه گزارش‌های متعددی از این قلیان‌خانه‌ها به بهداشت ارائه شده است اما به دلیل اعمال نفوذ برخی مسئولان اجازه برخورد با این مراکز را نمی‌دهند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
دیدار «فائزه» با فرقه ضاله بهائیت تعجب ندارد/ قوه قضائیه ورود پیدا کند
نماینده مردم یزد و اشکذر گفت: فرزند هاشمی اظهارات و رفتارهای هنجار شکنانه زیادی در طول دو دهه گذشته داشته است و این اقدام وی در دیدار با فرقه ضاله بهائیت جای تعجب ندارد.
هشدار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:
آرد مورد استفاده در نانوایی‌های یزد استاندارد نیست/ ورود آرد از خارج استان بدون نظارت مسئولان
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با بیان اینکه نهادهای نظارتی در زمینه سلامت به خوبی به وظیفه خود عمل نمی‌کنند، گفت: نان به عنوان ماده غذایی اصلی در سفره مردم است و در استان یزد نیز مصرف بالایی دارد اما آردی که در تهیه نان‌ها استفاده می‌شود استاندارد...