محتوا با برچسب روحانی.

رکورد جدید دولت روحانی
روحانی از اینکه عده‌ای مدت طولانی در صف رأی‌گیری معطل شده‌اند و یا تعدادی، اصلا نتوانسته‌اند رأی بدهند، طوری سخن می‌گوید کأنه وزارت کشور دولت «تیمور شرقی» مسئول برگزاری انتخابات بوده است!
بیانیه اعضای پارلمان اروپا علیه انتخابات ایران
156 تن از اعضای پارلمان اروپا، در بیانیه‌ای مشترک انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران را «غیرآزاد و نامنصفانه» خواندند. این نمایندگان اروپایی با اشاره به تایید از سوی شورای نگهبان از این روند انتقاد کردند.
نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری؛
«روحانی» با 23 میلیون رأی دوباره رئیس‌جمهور شد/ «رئیسی» نزدیک به 16 میلیون رأی کسب کرد
وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با 23549616 رأی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.
پرداخت وام 10 میلیونی به دهیاران کشور در ایام انتخابات/ دستور انتخاباتی روحانی برای کسب رأی
بر اساس دستور ویژه و انتخاباتی رئیس جمهور قرار است یکی از بانک های کشور نسبت به پرداخت وام 10 میلیونی به تمامی دهیاران کشور اقدام کند.
راهبرد دروغ گوبلزی
«در صفحه ۵۱ گزارشی که از طرف دفتر خدمات استراتژیک ایالات متحده در مورد شرح حال روحی هیتلر منتشر شده بود چنین آمده است: ... مردم دروغ بزرگ را زودتر از دروغ کوچک باور می‌کنند و اگر دروغی را مکرراً تکرار کنید، دیر یا زود آن را باور خواهند کرد...»
از توئیتر چهره های سیاسی چه خبر؟
خیلی دیر به یاد کارگران افتادید/ مردم به چه چیز باید دل خوش کنند؟
اعتراض بی سابقه معدنکاران به روحانی و فیلتر سایت کارانه قالیباف بحث روز چهره های سیاسی در توئیتر است.
مناظره دوم و باز هم انفعال روحانی و کاندیدای ضربه‌گیر
کاندیداهای دولت از این جهت شکست خورده مناظره دوم محسوب می‌شوند، چون آن‌ها به پیروزی در این مناظره و بازسازی چهره خود نیاز داشتند که این اتفاق نیفتاد.
از توئیتر چهره های سیاسی چه خبر؟
200 میلیون هم شد قاچاق؟!/ 4 درصدی که قالیباف می گوید/ ماجرای توپ سوراخ دولایه!
واکنش به مناظره نامزدهای انتخاباتی توئیتر را نیز مانند فضای کشور تحت تاثیر خود قرار داد.
پیشنهاد کاربردی رئیسی و کابوس دولت ناکارآمد
به نظر می‌رسد این پیشنهاد کاربردی حجت‌الاسلام رئیسی به مثابه کابوسی برای دولتی است که بیست سال از بیست و هشتاد سال پس از جنگ، قدرت را قبضه کرده ولی پاسخ‌گوی هیچ چیز نیست.
از اعتراف‌های دهباشی تا تصویرسازی‌های تصنعی روحانی؛
چرا ادعای روحانی پیرامون آزادی باورپذیر نیست؟ کارگردان فیلم تبلیغاتی روحانی پاسخ می‌دهد!
دم زدن روحانی از آزادی بیشتر شبیه لطیفه می ماند، چرا که چند ماه قبل همین دولت از تشکل های دانشجویی دانشگاه بین المللی قزوین به خاطر استفاده از علامت تعجب های مکرر و به کار بردن وایژه دولت چهار ساله شکایت کرده بود!
چرا روحانی نماد وضع موجود است؟
پاسخگویی روحانی به اوضاع کشور منحصر به دوران ریاست جمهوری او در چهار سال اخیر نیست، بلکه او و رفقایش بیش از 20 سال از 28 سال گذشته، دولت را در اختیار داشته‌اند
گزارشی از وضعیت واحدهای صنعتی در شهرستان تفت؛
از نشستن خاک مرده بر صنعت تولید کاشی و سرامیک تفت تا تعطیلی بزرگترین کارخانه فرآوری آجیل کشور
اکنون حوزه صنعت و تولید شهرستان تفت پس از گذشت 4 سال از اجرای سیاست های اقتصادی دولت یازدهم در شرایطی قرار گرفته است که هر روز شاهد جان دادن صنایع این شهرستان هستیم.
وزیر کار تعداد کارگران معترض را شمرد!
روز گذشته کارگران در مراسم روز کارگر با شعار «عزا عزاست امروز*روز عزاست امروز*زندگی کارگر*رو به فناست امروز» اعتراض خود را به رئیس دولت یازدهم نشان دادند که با توهین مجری برنامه مواجه شدند.علی ربیعی وزیر کار تعداد کارگران معترض را ۵۰ نفر اعلام کرد.
قالیباف:
۲۵ میلیون نفر کم‌درآمد و فقیر مطلق هستند/ ایجاد ۵ میلیون شغل برنامه قطعی من است/رئیس دولت بودم با مسئولی که قاچاق کرده برخورد می‌کردم
کاندیدای ریاست جمهوری گفت: یارانه 45 هزار و 500 تومان سال 89 الان به یک سوم قدرت خریدش کاهش یافته، باید همان قدرت خرید را برایشان حفظ کنیم که میشود 150 هزار تومان.
چرا امروز کارگران به روحانی اعتراض کردند؟
دولت اگر می‌خواست با شعارهای اعتراضی کارگران مواجه نشود، می‌بایست بجای کارگران ایرانی، این مراسم را با حضور کارگران چینی یا فرانسوی، برگزار می‌کرد.
توهین به اهل بیت و ارزش‌های اسلامی پای ثابت افتتاحیه ستادهای انتخاباتی روحانی
این روزها هتاکی و توهین به ساحت مقدس امام شیعیان و مدافعان حرم اهل بیت به پای ثابت مراسمات افتتاحیه ستادهای انتخاباتی روحانی در استان های مختلف تبدیل شده است.
استفاده تبلیغاتی از امکانات دولتی
پر واضح است روی آوردن به شیوه های نوین تبلیغات از جمله تماس تلفنی ایرادی ندارد، اما فرق است بین هزینه کردن برای خرید یک سامانه و استفاده از یک سامانه دولتی!
افزایش 250 درصدی اعتصاب کارگران یزدی در ماه‌های پایانی دولت روحانی
بر اساس بررسی های انجام شده میزان تجمعات، اعتصابات و نارضایتی های کارگری استان یزد در سه ماهه منتهی به انتخابات به نسبت مدت مشابه از سال قبل 250 درصد افزایش داشته است.
پیدا و پنهان سفر تبلیغات روحانی به یزد؛
روزی که همه توانشان را به میدان آوردند!
حامیان روحانی که گویا پایگاه های اصلی خود را در شهرهایی مثل یزد هم از دست داده اند برای کشاندن مردم به میدان تبلیغاتی روحانی از هیچ اقدامی دریغ نکردند!
ضعف شدید روحانی؛ موضع مشترک تحلیل‌گران جریان‌های مختلف درباره مناظره اول
در مناظره روز گذشته، ضعیف‌ترین عملکرد را از آقای روحانی شاهد بودیم تا جایی که برخی تحلیل‌گران به صراحت گفتند بازنده اصلی مناظره آقای روحانی بود.