محتوا با برچسب روحانی.

افزایش بی‌سابقه نرخ بیکاری در استان؛ ارمغان دولت روحانی برای یزدی‌ها
قبل از روی کار آمدن دولت روحانی، نرخ بیکاری در استان یزد 6/5 درصد بود، اما اکنون نرخ بیکاری در استان یزد به 13/2 درصد رسیده است! یعنی ارمغان دولت نارکارآمد یازدهم در چهار سال اخیر افزایش بیش از دو برابری نرخ بیکاری برای یزدی‌ها بوده است!
آیا سخنان اخیر روحانی جای تعجب داد؟
مسئله اصلی که موجب می‌شود آقای روحانی به راحتی مواضعی اتخاذ کند که آشکارا در تضاد با پیشرفت کشور باشد، به مبنای نظری دولت در اداره کشور مربوط است.
برشی از تاریخ علت هجمه به سپاه را مورد بررسی قرار می‌دهد
با این برش کوتاه از تاریخ علت برخورد نابخردانه با سپاه را به بررسی می‌نشینیم.
واکنش کاربران توئیتر به قرارداد نفتی توتال
با سرعتی که دولت به دوران قاجار نزدیک می‌شه، یحتمل منظور از شعار "ما به عقب برنمی‌گردیم"، بازگشت به دوران ماقبل تاریخ و و دوره تیرانازاروس‌ها باشه!
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ثارالله یزد:
اقدام علیه سپاه بیشتر شبیه به خودزنی است/ برخی برای فرار از پاسخگویی جو جامعه را ملتهب می‌كنند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ثارالله یزد گفت: اقدام كسانی كه گاه و بی گاه علیه سپاه انجام می‌‌دهند بیشتر شبیه به یك خودزنی است. سپاه امتحان خودش را پس داده است همین افراد اگر یك روز سپاه از این افراد محافظت نكند زندگی برایشان مختل می‌شود.
«رادیکالیزم» روحانی؛ واکنش صاحب‌نظران
رویکرد رادیکال حجـت‌الاسلام روحانی که اوج آن از رقابتهای انتخاباتی آغاز و به فضای پس از انتخابات نیز کشانده شده، با واکنش‌های صاحب‌نظران مواجه شده است.صرف‌نظر از منتقدان همیشگی روحانی، او درباره مواضع اخیر خود منتقدان جدید قابل توجهی هم یافته است.
مهدی کوچک زاده:
ضرورت تغییرات اساسی در کابینه جدید دولت روحانی/ تا تفکر دولت تغییر نکند اتفاقی در کشور نخواهد افتاد
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: دولت جدید باید جایگاه کسانی باشد که دلسوز مردم بوده و درصدد جبران خسارت های وارده مدیرانی فعلی باشند.
هزینه‌ رفتارهای متناقض برای روحانی
آقای روحانی احتمالا می‌داند، کسی که همچنان شعار اعتدال سر می‌دهد و حتی اصرار دارد بگوید «امام خمینی هم با رویکرد اعتدال انقلاب کرد!»، نمی‌تواند با ساختارشکنی و افراطی‌گری اهداف موردنظرش را پیش ببرد.
واکنش دخیل عباس زارع زاده به سخنان روحانی:
آرای بیشتر دلیل تاخت و تاز بر احکام اسلام نیست
عضو سابق کمیسیون شوراهای مجلس گفت: رئیس جمهور باید بین مشروعیت و مقبولیت تفکیک قائل شود؛ چرا که آرای بیشتر دلیلی بر این نیست که بر مسائل مشروع، شرعی و منتخبین خدایی تاخت و تاز کرد.
چند نکته درباره نسبت دروغ روحانی به حضرت علی(ع)
مولا علی(ع) بعد از پیامبر به مدت 25 سال در مسند حکومت نبودند و در واقع مردم به سمت دیگران رفته بودند. در چنین شرایطی آیا می‌توان گفت در آن 25 سال حضرت علی(ع) ولایت نداشته‌اند؟!
واکنش آیت‌الله مکارم شیرازی به دروغ‌پردازی روحانی نسبت به حضرت علی(ع)
یک صفحه از نهج البلاغه را دیده و بقیه را ندیده/ امام با رأی مردم انتخاب نمی‌شود
نباید بگوییم که حاکم را رأی مردم تعیین می‌کند، رسول اکرم(ص) فرمود که "تعیین جانشین من با خدا است و خداوند به هر کسی که خواست، ولایت می‌دهد" و کتاب‌های زیادی در خصوص غدیر نوشته شده است.
سخنگوی شورای نگهبان:
مدیران دولتی هم بین متخلفان انتخاباتی بودند/ معرفی متخلفان به قوه قضائیه/ مشکلات زیادی را در انتخابات شوراها شاهد بودیم
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد طبق روال، گزارش‌هایی در زمینه تخلفات انتخاباتی داشتیم که برای دوستان‌مان در قوه قضائیه ارسال کردیم و مدیران دولتی هم بین متخلفان انتخاباتی بودند که به این قوه معرفی شدند.
آقای روحانی! انتخابات پایان یافت؛ دروغ‌ها را تمام کنید
معاون منابع انسانی دولت دهم نوشت: ما را متهم کردند ۴۰۰هزار نفر استخدام کردید، بماند که این دروغ بزرگ بود.
روحانی و هزینه‌های بی‌اخلاقی‌های انتخاباتی
روحانی در جریان انتخابات مواضع تند و رادیکالی اتخاذ کرد و برای پیروزی در انتخابات دست به هر اقدامی زد و هر نوع بی‌اخلاقی که به ذهنش می‌رسید را انجام داد.
دولت روحانی در انتخابات دوازدهم چه کرد؟
دولت روحانی روستائیان و اقشار محروم جامعه را تهدید کرد که اگر به روحانی رأی ندهند بودجه آن‌ها را قطع یا کم خواهد کرد. در آستانه انتخابات به دهیارها وام 10 میلیونی اختصاص دادند.
وقتی دولت تذکرات آیت‌الله مکارم به روحانی را هم سانسور می‌کند!
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، صرفا بخش کوتاهی از دیدار مذکور را پوشش داد و از پوشش انتقادها و تذکرات جدی آیت‌‌الله مکارم به روحانی صرف نظر کرد.
رکورد جدید دولت روحانی
روحانی از اینکه عده‌ای مدت طولانی در صف رأی‌گیری معطل شده‌اند و یا تعدادی، اصلا نتوانسته‌اند رأی بدهند، طوری سخن می‌گوید کأنه وزارت کشور دولت «تیمور شرقی» مسئول برگزاری انتخابات بوده است!
بیانیه اعضای پارلمان اروپا علیه انتخابات ایران
156 تن از اعضای پارلمان اروپا، در بیانیه‌ای مشترک انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران را «غیرآزاد و نامنصفانه» خواندند. این نمایندگان اروپایی با اشاره به تایید از سوی شورای نگهبان از این روند انتقاد کردند.
نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری؛
«روحانی» با 23 میلیون رأی دوباره رئیس‌جمهور شد/ «رئیسی» نزدیک به 16 میلیون رأی کسب کرد
وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با 23549616 رأی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.
پرداخت وام 10 میلیونی به دهیاران کشور در ایام انتخابات/ دستور انتخاباتی روحانی برای کسب رأی
بر اساس دستور ویژه و انتخاباتی رئیس جمهور قرار است یکی از بانک های کشور نسبت به پرداخت وام 10 میلیونی به تمامی دهیاران کشور اقدام کند.