محتوا با برچسب فتنه.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:
فتنه «اعتماد به آمریکا» را با جهاد کبیر شکست می دهیم
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: فتنه «اعتماد به آمریکا» را با جهاد کبیر شکست می دهیم.
دلیل جالب دانشگاه فرهنگیان برای لغو مراسم 9 دی
فتنه گران هم باید در دانشگاه نماینده داشته باشند!
مسئولین دانشگاه فرهنگیان یزد با این استدلال که باید حتما برنامه های سیاسی در دانشگاه به صورت مناظره ای برگزار شود یعنی باید حتماً فردی نیز برای دفاع از فتنه به دانشگاه بیاید! از برگزاری نشست بصیرتی به مناسبت نهم دی ماه در این دانشگاه ممانعت کردند.
نگاهی به کتاب جذاب «نامیرا»؛
آقا فرمودند هر كس می‌خواهد فتنه‌ی اخیر را بشناسد، این كتاب را بخواند
روز دیگری آقای جلیلی به من زنگ زد و گفت: در یك جلسه‌ای آقا فرمودند: هر كسی می‌خواهد فتنه‌ی اخیر را بشناسد، این كتاب را بخواند.
عکس/پوسترهایی که مسئولین دانشگاه فرهنگیان یزد تحمل آن را نداشتند!
مسئولین دانشگاه فرهنگیان یزد در اقدامی قابل تامل پوسترها و فضاسازی مربوط به سالروز نهم دی ماه و ضدیت با فتنه را از سطح این دانشگاه جمع آوری کردند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ثارالله یزد:
امیال نفسانی، آغازگر فتنه/ 9 شرط رهبرمعظم انقلاب به دلیل بی بصیرتی مسئولان بر زمین ماند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد گفت: اینکه 9 شرط رهبر انقلاب در قضیه برجام بر زمین ماند به خاطر بی بصیرتی مسئولین بود.
امضاءکنندگان «ننگ‌نامه» را بهتر بشناسید؛
نامه 30 «ضدانقلاب» به ترامپ؛ پرده آخر «وطن‌فروشی» لیبرال‌های وطنی+تصاویر
در متن انگلیسی، که احتمالا از شدت شرمندگی از رسوایی در نسخه فارسی حذف شده، نویسندگان مدعی می‌شوند جمهوری اسلامی ایران با حمایت از گروه‌هایی مثل حماس و حزب الله «موجب کشته‌شدن هزاران سرباز شجاع! آمریکایی» شده است.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی:
حماسه مردمی ۹ دی، نقطه مقابل پدرسوخته بازی فتنه گران بود
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه حماسه مردمی ۹ دی، نقطه مقابل پدرسوخته بازی فتنه گران بود، گفت: مردم با خلق حماسه ۹ دی نشان دادند که نگهبان اصلی انقلاب اسلامی هستند.
بلایی که فتنه 88 بر سر دانشگاه آورد
خلا اساسی که در فضای دانشگاهی به شدت محسوس است، موضع طلبکارانه و مظلومانه ی حامیان فتنه88 نسبت به برخورد نظام و اتخاذ تصمیمات مزبور و در مقابل تبدیل این رویکرد به آرمان و ارزش اصلی در جامعه می باشد.
زاکانی در کاروان راویان فتنه:
هاشمی سال ۸۸ گفت می‌دانم رهبری کشور را از این چالش عبور می‌دهد/خانواده هاشمی نگذاشتند بیانیه‌اش منتشر شود
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: یکشنبه 31 خرداد 88 مجددا با آقای هاشمی دیدار کردم در آن دیدار آقای هاشمی نسبت به مواضع رهبری در نماز جمعه ابراز خرسندی کرد و از مواضع رهبری خوشحال بود و قرار شد بیانیه‌ای تنظیم کند تا کمی از التهاب بخوابد بعدها...
نگاهی به نقش فتنه 88 در تحریم مردم ایران
همچنین یکی از ایمیل‌های هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا، حاوی اطلاعات جدیدی درباره نقش فتنه سال 1388 در تشدید تحریم‌ها علیه ایران است.
معاون اول روحانی:
علی‌رغم بدعهدی آمریکا باید از برجام حفاظت کرد!
سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی گفت: آقای جهانگیری در نشست روزگذشته با اعضای این فراکسیون مجلس تصریح کرد که علی‌رغم بدعهدی‌ آمریکا در موضوع برجام باید از برجام حفاظت کنیم.
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد مطرح کرد
تقلب درانتخابات؛رمز فتنه/ سران فتنه همچنان بر رفتارهای اشتباه خود اصرار دارند
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد گفت: تقلب درانتخابات رمز فتنه بود و دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان یزد آمادگی دارد برای رفع هرگونه شبهه ای در این زمینه با دلائل محکم و متقن ثابت کند کوچکترین غباری بر سلامت انتخابات سال 88 ننشسته است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد خبر داد
برپایی نمایشگاه دستاوردهای سفر مقام معظم رهبری به استان یزد/ برنامه های بزرگداشت یوم الله 9 دی
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای سفر مقام معظم رهبری به یزد خبر داد.
در حاشیه معرفی سه وزیر پیشنهادی مطرح می‌شود؛
وقتی روحانی خط قرمز فتنه را هم زیرپا می‌گذارد!
آیا فردی که به نفع تحصن‌کنندگان مجلس ششم روزه سیاسی گرفته بود، می‌تواند برای تحقق اهداف نظام اسلامی و راهبری دانش‌آموزان دل بسوزاند؟!
چرا مجلس نهم به «آشتیانی» اعتماد نکرد؟
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش؛ از حضور در تحصن تا تأسیس حزب منحله
دانش آشتیانی در حالی برای تصدی وزارت آموزش و پروش به مجلس معرفی شد که وی در مجلس نهم برای به دوش انداختن ردای وزارت علوم، موفق به کسب رای اعتماد نشده بود.
مجلس دهم و آزمون پایبندی به خطوط قرمز نظام
با اندک توجهی به سوابق وزارای پیشنهاد شده از سوی دولت به مجلس برای تصدی سه وزارات خانه می توان از آزمون سخت مجلس در حراست و پایبندی از خطوط قرمز نظام آگاهی یافت.
تشدید فعالیت فتنه گران با هدف نفوذ در مراکز علمی یزد+ عکس
متاسفانه هر چه به انتخابات نزدیک تر می شویم فعالیت جریانی که اثبات کرده اند به دانشجویان به چشم ابزاری برای رسیدن به مقاصدشان می نگرند بیش تر شده است.
انتخابات هنوز هم مهمترین دغدغه مسئولان است
بی توجهی فرمانداران يزد به رهنمودهای رهبر انقلاب
گویا فرمانداران استان فراموش کرده اند رهبر انقلاب در دیدار اعضای دولت،آنها را به دوری از حواشی به‌خصوص در ماه‌های آینده که همراه با مباحث انتخاباتی است، توصیه کردند.
شریعتمداری:
مرتضوی عذرخواهی کرد؛ سران فتنه کی عذرخواهی می‌کنند؟
سعید مرتضوی، به صراحت از نقش غیرمستقیم خود در کشته شدن ۳ متهم آشوب در بازداشتگاه کهریزک عذرخواهی کرده است اما چرا سران فتنه کمترین کلامی به عذرخواهی بر زبان و قلم نمی‌آورند؟
نفوذ ظریف روباه پیر!
حضور سفیر جدید انگلیس در ایران و چند نکته
اما علاوه بر دهن‌کجی به قانون و مجلس توسط وزارت امور خارجه، نکته اساسی و مهم دیگری که در این رابطه وجود دارد این است که نسبت ارتقاء روابط با دولت انگلیس و حضور سفیر این کشور در ایران با انتخابات پیش‌رو چیست؟!