محتوا با برچسب میراث فرهنگی.

پیش بینی سفر 1.5میلیون نفر به استان یزد در تعطیلات نوروزی
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: پیش بینی می شود 1.5میلیون مسافردر تعطیلات نوروز 96 به استان یزد سفر کنند.
جاذبه های توریستی شهرستان خاتم؛
خانه دکتر صالحی؛ خانه ای زیبا به جا مانده از دوره قاجاریه
خانه دکتر صالحی از نوع خانه ‏‏‌باغ‏‏ های ایرانی است که در محدوده مرکزی شهر هرات واقع شده و با توجه به معماری، تزیینات و ساختار می توان آن را مربوطه اواخر دوره قاجاریه و اوایل دوره پهلوی دانست.
نماینده شورای اسلامی ابرکوه در جمع اعضای شورای اسلامی استان یزد...
تکمیل چارت میراث فرهنگی شهرستان های استان یزد
نماینده شورای اسلامی ابرکوه در شورای استان یزد و شورای عالی در جلسه ای که با حضور معاون صنایع دستی اداره کل تشکیل شد، گفت: چارت سازمانی ادارات تابعه در سطح استان دچار کمبودهایی می باشد که باید تکمیل شود.
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد خبر داد
تلاش برای ثبت میبد به عنوان شهر جهانی زیلو/ دستگاه های زیلوبافی با 120 سال قدمت دوباره به کار افتاده اند
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد با اشاره به اقدامات این سازمان برای احیای صنعت زیلو گوشه هایی از ثمرات این تلاش ها را تشریح کرد.
معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی استان یزد:
یزد سال آینده با مشکل اسکان مسافران مواجه خواهد بود
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به کمبود هتل در یزد گفت: این استان به‌طور قطع در سال آینده با مشکل اسکان مسافران مواجه خواهد بود زیرا تقاضا برای رزرو با فضاهای موجود همخوانی ندارد.
دریافت حق سرویس در رستوران ها؛ آری یا خیر؟!
علی رغم ممنوعیت دریافت حق سرویس در رستوران ها از سال 92 هنوز بر سر اجرای این قانون اختلاف نظرهایی در یزد وجود دارد.
4 ماه از افشاگری های جنجالی از میراث یزد گذشت؛
حقیقت رسوایی مالی در اداره میراث یزد چه بود؟
4 ماه از افشای رسوایی مالی در اداره میراث فرهنگی یزد گذشت و مسئولین ارشد استان تنها به جا به جایی بی سر و صدای مدیرکل این اداره بسنده کردند، بی آنکه خبری از برخورد با متخلفان به میان بیاید.
عضو شورای شهر یزد:
میراث فرهنگی با شورای شهر و شهرداری همراه نیست
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر یزد با اشاره به مشکلات شورای شهر و شهرداری در اجرای پروژه‌ها گفت: میراث فرهنگی با شورای شهر و شهرداری همراه نیست.
کدام سرمایه‌های یزد بیشتر در معرض خطر هستند؟
ثبت سوغات، صنایع دستی، میراث فرهنگی، چهره‌های ماندگار و هر‌ آنچه مختص استانی باشد برای آن استان اهمیت دارد و در مقابل ثبت آن موارد خاص، به نام استان یا حتی کشوری دیگر، بسیار ناراحت کننده است...
میراث یزد در آستانه تخریب؛
غبار بی توجهی بر پیکره قدیمی‌ترین بناهای یزد
بی توجهی قدیمی ترین و ارزشمندترین بناهای تاریخی یزد را در آستانه تخریب قرار داده است.
شرافت از میراث فرهنگي رفت
شرافت بالاخره از میراث فرهنگی خداحافظی کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد:
یزد به اندازه کافی ‌هتل ندارد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با بیان اینکه در حال حاضر یزد به اندازه کافی از هتل برخوردار نیست، گفت: امسال مجبور شدیم به دلیل کم بودن هتل‌ها اقامت شبانه گردشگران خارجی را یک شبه کنیم.
چرا مسئولان یزدی مردم را محرم نمی‌دانند؟
مردم علاقه مندند بدانند در ادارات استان یزد چه اتفاقی می افتد. اگر خبر فساد مالی در میراث فرهنگی حقیقت دارد چرا با متخلفان برخورد نمی شود؟ اگر این مطلب کذب است چرا روشنگری صورت نمی گیرد؟
سیاست یک بام و دو هوای میراث یزد؛
چرا میراث فرهنگی یزد با تخریب‌کنندگان آثار تاریخی برخورد قاطع نمی‌کند؟
کسانی که برخورد سازمان میراث فرهنگی یزد با تدفین کنندگان شهدا به بهانه تخریب بافت تاریخی را دیده باشند از انفعال این سازمان در برابر ویران کنندگان آثار تاریخی میبد و ابرکوه انگشت به دهان می مانند.
به مناسبت روز جهانی موزه؛
بازدید از موزه‌های یزد فردا رایگان است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: به مناسبت ۲۹ اردیبهشت‌ماه، روز جهانی موزه‌ها، فردا بازدید از تمام موزه‌های و کاخ موزه‌های استان یزد رایگان است.
بی احترامی دوباره به شهدا در یزد؛
مسئولانی که وجود بنرهای شهدا را هم برنتافتند
شهدایی که روزگاری جان خود را برای اسلام و امنیت ما فدا کردند، اکنون با اندیشه برخی آقایان به اندازه چند عکس روی دیوار هم در کشور سهم ندارند!
مدیرکل میراث فرهنگی استان یزد خبر داد
ارتقای 2 هتل سه‌ستاره به چهار‌ستاره ممتاز در یزد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به اینکه دو هتل یزد نیز اکنون سه ستاره هستند، اظهار داشت: این دو هتل نیز خدمات قابل تقدیری انجام داده‌اند و با تخصیص اعتبار به چهار ستاره ممتاز ارتقاء پیدا می‌کنند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در یزد:
ایجاد یک شغل با ورود هر 12 گردشگر به ایران/ رشد گردشگری کشور سه برابر میانگین جهانی است
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور یکی از مهم ترین کارها برای صدور انقلاب و ارزش‌های آن را توسعه صنعت گردشگری در کشوردانست و گفت: حضور گردشگران خارجی در کشور تأثیرات فرهنگی و اقتصادی دارد به گونه ای که به طور معمول هر 8 تا 12 گردشگر که به کشور وارد...
گران‌فروشی قانونی رستوران‌های سنتی
قیمت غذا و خدمات رستوران‌های سنتی؛ نمونه‌ای از گران فروشی قانونی
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان یزد گفت: به دلیل بالاتر بودن هزینه‌های فعالیت و سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی گردشگری بویژه در رستوران‌ها و هتل های سنتی از ابتدای تاسیس آن‌ها نرخ‌گذاری در این اماکن بالاتر از سایر رستوران‌ها و هتل‌ها بوده است.

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب میراث فرهنگی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

گزارش گزارش

محتوا با برچسب میراث فرهنگی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد