محتوا با برچسب هفته وحدت.

عالم سنی در جشن وحدت:
تکبر و عدم اطلاعات کافی در مورد مذهب شیعه و سنی، عامل مهم در کمرنگ شدن وحدت
یکی از عالمان اهل تسنن در جشن بزرگ وحدت که به مناسب میلاد پیامبر(ص) در یزد برگزار شده بود، داشتن تکبر و عدم اطلاعات کافی در مورد مذهب شیعه و سنی را از عوامل مهم در راستای کمرنگ شدن وحدت بین مسلمانان دانست.
همزمان با هفته وحدت؛
جشن وحدت با حضور بزرگان اهل تسنن در یزد برگزار شد+ تصاویر
جشن بزرگ وحدت همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی (ص) امشب با حضور بزرگان اهل تسنن در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اکرمیه یزد برگزار شد.
وحدت چیست و منادیان وحدت چه کسانی هستند؟
امت اسلامی با تمام تفاوت دیدگاه هایی که دارد، نقاط مشترکی هم دارد که با پافشاری بر آنان می توان امت واحد اسلامی را تشکیل داد.
گفتاری از آیت‌الله جاودان به مناسبت هفته وحدت؛
شیعیان را سر می­بریدند. خُب ثوابش برای آن آقایی که سخنرانی کرد!
هنگام برگشت، پشت ماشین که نشسته و کمی از آن منطقه دور شده بود، یک نفر اسلحه‌ای را پشت گردنش می‌گذارد و می‌گوید آقا کنار بایست.
ما هم‌مسیریم؛
وحدت؛ نیاز دیروز، امروز و فردای جهان اسلام
آن زمانی که امام خمینی(ره) هفته وحدت را نام گذاری می کردند کمتر کسی شرایط کنونی جهان اسلام را پیش بینی می کرد شرایطی که تنها راه علاج آن را می توان وحدت شیعه و سنی دانست.
علمای اسلامی در سایه میلاد رسول اکرم(ص) در مصلی امام(ره) گرد هم آمدند
امروز بعد از اذان مغرب علمای اسلامی از کشورهای مختلف با حضور رییس مجمع جهانی تقریب در مصلی اما خمینی (ره) به مناسبت میلاد رسول اکر گرد هم آمدند.
در شب میلاد پیامبر مهربانی‌ها؛
جشن وحدت با حضور اهل تسنن در یزد برگزار شد+ تصاویر
جشن وحدت در شب میلاد پیامبر مهربانی حضرت رسول(ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق(ع) در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اکرمیه با حضور بزرگان اهل تسنن در یزد و با سخنرانی فرمانده سپاه الغدیر استان برگزار شد.
رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌:
آمریکائی‌ها با اصل اسلام مخالفند/ چرا دنیای اسلام در قبال جنایات دشمنان ساکت می‌ماند؟
رهبر انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه امروز دنیای اسلام بویژه علماء و روشنفکران راستین را «تلاش مجدانه و مجاهدانه» برای دمیدن روح واقعی اسلام و معنویت در دنیای پر از ظلم و تبعیض و قساوت کنونی دانستند و تأکید کردند: امروز نوبت دنیای اسلام است که با استفاده...
مدیر امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه یزد مطرح کرد
وحدت؛ عامل پیروزی/ کشاندن جنگ سیاسی به داخل خانه‌ها؛ از اهداف دشمن
مدیر امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه یزد با تأکید بر اینکه وحدت موجب پیروزی است، گفت: باید روی مشترکات خود سرمایه گذاری و آنها را تقویت کنیم و بدانیم که اگر ما وحدت داشته باشیم دشمن هیچ گاه بر ما پیروز نخواهد شد.
بیانیه هفته وحدت جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه های استان یزد
تفرقه بُرنده‌ترین سلاح استعمار/شیعه داعش را سنی نمی‌ داند سنی ها هم عمامه های انگلیسی را از شیعه ندانند
مهمترین محور های بیانیه هفته وحدت جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه های استان یزد عبارت است از؛ تفرقه بُرنده‌ترین سلاح استعمار/ وحدت علت سکوت کَنَنده در خیبر در مقابل سقط جنین زهرا(س) و ناله او / وحدت علت سکوت علی در برابر عاشیه ای که در اولین جنگ داخلی...
حجت الاسلام دکتر ابویی:
مسلمانان جهان متوجه شده‌اند«داعش» خودی نیست/خلفای سه‌گانه هم سیاست‌های منفعتی جهان اسلام را تایید می‌کردند/ترویج وحدت؛شیوه عملی امام علی(ع)
رییس بنیاد نهج البلاغه استان یزد گفت: در زمان خلافت حضرت علی (ع) خلافای سه گانه از مشاورین حضرت بودند و دلسوزانه سیاست هایی که به نفع جهان اسلام بود را تایید می کردند.
به بهانه تجمع خیابانی حامیان جریان افراط‌ گرا؛
پروژه فتنه‌انگیزی جدید فرقه «شیرازی ها» در هفته وحدت
متأسفانه جریان افراط‌گرای شیعه نیز همچون وهابیت، کمک‌ترین زاویه گیری با اندیشه‌های خویش را از سوی دیگران بر نمی‌تابد و با معرفی افکار و حتی عادات التقاطی خویش به عنوان معیار پذیرش شریعت و قبول اسلام، تکفیر و تفسیق مسلمانان و حتی دیگر شیعیان را در...

یادداشت یادداشت

محتوا با برچسب هفته وحدت.

گزارش گزارش

محتوا با برچسب هفته وحدت.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد