شناسه : 11216239
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد:

«اتحادیه مؤسسات قرآنی استان یزد» حائز رتبه برتر کشور شد


مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد گفت: در نشست اتحادیه‌ مؤسسات قرآنی کشور، اتحادیه یزد جزو اتحادیه‌های برتر کشور معرفی شد که این موضوع برای دارالعباده یزد افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.

به گزارش یزد آوا، حجت‌الاسلام محمدحسین شایق در گفتگو با خبرگزاری قرآنی اظهار داشت: در نشست اتحادیه‌ مؤسسات قرآنی کشور، اتحادیه یزد جزو اتحادیه‌های برتر کشور معرفی شد که این موضوع برای دارالعباده یزد افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.
 
 
وی در ادامه به اهمیت ترویج تعالیم قرآن در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: قرآن عهد الهی است که خداوند، خود نگهبان آن است تا حفظ شود و از میان نرود و به دست نسل‌های هر عصر برسد، تا آن را بخوانند و بشنوند و دوره رسالت را در درون خود بازآفرینی کنند و بعثت را مدام در خود و جامعه بیافرینند.
 
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان یزد به توسعه فعالیت‌های قرآنی در این استان اشاره کرد و ابراز داشت: در راستای انجام امور قرآنی در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی با محوریت توسعه نهضت قرآن‌آموزی، اتحادیه موسسات قرآنی- مردمی استان یزد توانست طی سال‌های فعالیت خود با ارائه عملکرد مطلوب و موثر در سطح استان و ایجاد مراکز، موسسات و خانه‌های قرآنی فعالیت‌های قرآنی را در سطح وسیعی ویژه اقشار مختلف مردم ارائه دهد..
 
حجت‌الاسلام محمدحسین شایق با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات قرآن «تسنیم» و دومین دوره مسابقات قرآن «تلاوت» 30 بهمن‌ماه و یکم اسفندماه در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد: در بخش اتحادیه‌های موسسات قرآنی ـ مردمی نیز اتحادیه قرآنی ـ مردمی استان یزد به عنوان اتحادیه برتر شناخته شده و در این مراسم تجلیل خواهد شد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.