شناسه : 37717437
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار یزد:


حسین مشرف، از توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از امروز در سطح 86 واحد میوه‌فروشی‌ و 4 مرکز عرضه شهرداری در یزد خبر داد.

حسین مشرف در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، از توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از امروز 24 اسفندماه در سطح 86 واحد میوه‌فروشی‌ سطح شهر یزد خبر داد و گفت: میوه به‌صورت فراوان وجود دارد و مشکلی ازلحاظ تامین میوه شب عید نداریم.

وی ادامه داد: علاوه بر 86 واحد صنفی میوه و تره بار در سطح شهر یزد، چهار مرکز عرضه شهرداری نیز میوه تنظیم بازار شب عید را عرضه می‌کنند و شهروندان می‌توانند سیب و پرتقال را به قیمت هر کیلو 6600 تومان از این مراکز تهیه کنند.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار یزد با بیان اینکه برای استان یزد برای ایام پایانی امسال و شب عید، یک هزار تن پرتقال والنسیا و 600 تن سیب زرد و قرمز در نظر گرفته شده است، افزود: واحدهایی که برای عرضه این میوه‌ها تمایل دارند از امروز می‌توانند میوه‌ها را از سردخانه‌ تحویل و عرضه کنند.

مشرف با بیان اینکه قیمت انواع میوه‌ها و سیفی جات یا بدون تغییر قیمت بوده‌اند و یا با کاهش قیمت مواجه بوده‌اند، عنوان کرد: موز تنها میوه‌ای بوده است که به دلیل شیوع کرونا و کاهش واردات، افزایش قیمت داشته و هم اکنون در میوه و تره بار با قیمت 14 تا 20 هزار تومان عرضه می‌شود.

وی با اشاره به کاهش قیمت پیاز افزود: قیمت پیاز بندر هم اکنون در میدان تره و بار یزد با قیمت تقریبا 6000 تومان و پیاز جیرفت با قیمت 4000 تا 5000 تومان عرضه می‌شود که این کاهش قیمت به دلیل فراوانی محصول و اوج برداشت آن بوده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.