شناسه : 33263743
جوکار عنوان کرد:


سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد گفت: در ایام الله دهه فجر ۴۴ نفر از بیماران صعب العلاج و معلولان ذهنی و حرکتی این استان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

به گزارش یزد آوا نقل از دفتر آستان قدس رضوی در استان یزد، محمدصالح جوکار با بیان این خبر ابراز کرد: همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 44 نفر از معلولان ذهنی و حرکتی با همکاری خیران مدرسه استثنائی معلولان ذهنی و حرکتی استان یزد در قالب کاروان مهر درخشان رضوی به حرم مطهر حضرت شمس الشموس(ع) مشرف شدند.

وی با بیان اینکه این گروه از زائران به مدت 3 روز در مشهد مقدس اقامت دارند، بیان کرد: کلیه تغذیه و پذیرایی این گروه با معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی است و همچنین این گروه از زائران یک وعده میهمان مهمانسرای حضرتی شدند.

جوکار با اشاره به اینکه هماهنگی و اعزام این گروه از زائران به دلیل مشکلات و معلولیت‌ های حرکتی و ذهنی کار سخت و دشواری است، بیان کرد: این زائران هنگامی که در فضای نورانی حرم مطهر امام رضا(ع) قرار می گیرند صحنه‌ های زیبایی به وجود می آید چرا که با تمام ناتوانی‌ های ذهنی و حرکتی به خوبی نورانیت حرم رضوی را درک می‌کنند.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد اعزام زائران معلول و ناتوان جسمی و حرکتی به حرم مطهر امام مهربانی‌ ها را یکی از مهم‌ترین و زیباترین کار‌های فرهنگی این نمایندگی خواند و گفت: در ایام الله دهه فجر گروه‌های دیگری از زائران روشندل، قطع نخایی این استان به مشهدالرضا(ع) و حرم مطهر امام مهربانی‌ها مشرف می شوند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.