شناسه : 37094579
در شورای شهر یزد چه می‌گذرد؟


عضو شوراي شهر يزد اظهار داشت: باوجود آنکه فقط دو عضو زن در شوراي شهر است اما بنده به‌عنوان عضو زن شوراي شهر در جريان كار كميته بانوان شورا نبوده و حتي عضو اين كميته هم نيستم.

الهه جورابي در گفتگو با خبرنگار يزدآوا اظهار داشت: باوجود آنکه فقط دو عضو زن در شوراي شهر است اما بنده به‌عنوان عضو زن شوراي شهر در جريان كار كميته بانوان شورا نبوده و حتي عضو اين كميته هم نيستم.

وي عنوان كرد: علی‌رغم این‌که انتظار می‌رفت با توجه به كار شورايي، كميته بانوان شوراي شهر با سرپرستي و همفكري هر دو عضو زن شورا تشكيل می‌شد اما بنده را در جريان تشكيل اين كميته قرار ندادند.

عضو شوراي شهر يزد با اظهار بی‌اطلاعی از برنامه‌های كميته بانوان شوراي شهر بيان كرد: از این‌که چه افرادي و با چه رزومه و سابقه‌اي عضو اين كميته هستند بی‌اطلاع هستم اما وقتي كميته بانوان براي مشاوره به شورا تشكيل می‌شود بايد از بانواني باشند كه رزومه‌ای بسيار قوي داشته باشند و درزمینه هاي مختلف حرف اول را در شهر بزنند.

جورابي بابیان این‌که براي ما مشخص نيست كه اعضاي اين كميته  بر اساس چه معيار و ملاكي  انتخاب‌شده‌اند افزود: تاكنون به جلسات كميته بانوان دعوت نشده‌ام و در جريان برنامه‌ها و اقدامات آن‌ها نيستم و تاكنون گزارشي نيز در اين زمينه به شورا ارائه نشده است.

انتهاي پيام/ق

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.