شناسه : 39582000
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد:

توقف در نظام اسلامی اصلاً جایز نیست/ در جمهوری اسلامی غیرممکن‌ها باید ممکن شود


آیت‌الله ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه توقف در نظام اسلامی اصلاً جایز نیست، گفت: در جمهوری اسلامی غیرممکن‌ها باید ممکن شود.

به گزارش یزدرسا، آیت‌الله محمد رضا ناصری دقایقی پیش در مراسم تودیع معارفه استاندار یزد با تاکید بر اینکه وقتی شخصی به عنوان یک مسئول مشغول به کار می‌شود باید رضایت خدای متعال را مدنظر قرار دهد، گفت: این مسئول باید در نظام اسلامی باهدف رضایت خدای متعال و مردم تلاش کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان اینکه در جمهوری اسلامی مسئولان باید تلاش کنند تا همه غیرممکن‌ها به ممکن تبدیل شود اضافه کرد: مشکلات نباید سبب مأیوس شدن مسئولان شود بلکه برای تمام این مسائل باید راهکار پیدا کرد.

امام جمعه یزد اضافه کرد: مسئولی که در جمهوری اسلامی مشغول به کار می‌شود باید با عزم راسخ به دنبال رفع مشکلات و ایجاد فضای آرام و مثبت برای مردم باشد.

وی با تاکید بر اینکه نظم در برنامه‌ریزی بسیار مهم است، عنوان کرد: اهتمام نسبت به مسائل فرهنگی یکی از مسائلی است که مسئولان باید به آن دقت نظر داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد گفت: مسئول جمهوری اسلامی باید برای تصمیمی که می‌خواهد بگیرد به‌اندازه کافی فکر و بررسی کند ولی وقتی تصمیم درست را گرفت به‌هیچ‌عنوان از اجرای آن هراسی نداشته باشد.

ناصری یزدی خاطرنشان کرد: توقف در نظام اسلامی به‌هیچ‌عنوان جایز نیست و اگر می‌دانیم کاری درست است حتماً باید برای توسعه و پیشرفت کشور از آن بهره لازم را داشته باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد خطاب به وزیر کشور با تاکید بر وجود بانک اطلاعاتی دقیق از ظرفیت‌های نیروی انسانی در کشور گفت: در کشور ما نخبگان در حوزه‌های مختلف وجود دارد ولی متأسفانه نسبت به آنها شناخت کافی وجود ندارد و در صورتی که بانک اطلاعاتی قوی داشتیم می‌توانستیم از ظرفیت نخبگان و توانمندان در حوزه‌های مختلف بهره بیشتری ببریم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.