شناسه : 34881787
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد:


عباسی گفت: در مجموعه شورا و شهرداری به این نتیجه رسیدیم که با این تخلفات شاخص برخورد صورت گیرد و شهرداری نیز در این زمینه به‌طور جد ورود پیداکرده است بنابراین نکته مهمی که وجود دارد این است که اعضای محترم تلاش کنند با وحدت رویه یک‌صدا از مجموعه شورا شنیده شود و برخی اعضا درزمینهٔ برخی پروژه‌ها سفارشی عمل نکنند.

به گزارش خبرنگار یزدآوا؛ محسن عباسی سخنگوی شورای شهر در شورا با اشاره به عزم جزم شهرداری برای برخورد با تخلفات ساختمانی شاخص گفت: در مجموعه شورا و شهرداری به این نتیجه رسیدیم که با این تخلفات شاخص برخورد صورت گیرد و شهرداری نیز در این زمینه به‌طور جد ورود پیداکرده است بنابراین نکته مهمی که وجود دارد این است که اعضای محترم تلاش کنند با وحدت رویه یک‌صدا از مجموعه شورا شنیده شود و برخی اعضا درزمینهٔ برخی پروژه‌ها سفارشی عمل نکنند چراکه این اقدام می‌تواند متخلفین را دوباره امیدوار کند و حال که تصمیم جدی برای برخورد قاطع با این پدیده گرفته‌شده اعضای محترم سفارش نسبت به پروژه‌ای نداشته باشند.

رئیس کمیسیون عمران شواری شهر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری اظهار داشت: شهرداری به‌جای ورود به پروژه‌های درشت مقیاس که توان اجرای آن را نیز ندارد به سمت توان‌بخشی و ساماندهی وضعیت موجود حرکت کند و با ساماندهی پروژه‌های کوچک کیفیت شهر را ارتقا دهد.

وی خاطرنشان کرد: به‌طور مثال به‌جای ایجاد پارک‌های ده هکتاری به وضعیت پارک‌های کوچک موجود بپردازد و نمونه آن ساماندهی پارک باغ ملی است که با استقبال مردم روبرو شده است.

عباسی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی «ارزش‌های تاریخی بافت تاریخی» در یزد گفت: تصمیمات اعضای شورا به‌شدت بر روی شهر و آینده آن تأثیرگذار بوده بنابراین همه ما همواره به آموزش نیاز داریم و امیدوارم اعضای محترم برای این مقوله وقت بگذارند.

این عضو شورای شهر اضافه کرد: پیشنهاد می‌کنم تا کمیته‌ای در شورا تحت عنوان کمیته آموزش تشکیل‌شده تا آموزش اعضا جدی گرفته شود چراکه در برخی تصمیم‌گیری‌ها نباید تنها به دانش گذشته خود اکتفا کنیم بلکه در برخی زمینه‌ها نیازمند مراجعه به کارشناسان و افزایش دانش خویش هستیم.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.