شناسه : 10020324


متاسفانه روز گذشته در پی غفلت و کم توجهی مسئولان برگزاری مراسم افتتاح راه‎آهن بین‎المللی شرق دریای خزر که با حضور رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان برگزار شد شاهد برخی اقدامات بودیم که بسیار تاسف انگیز است.

به گزارش یزد آوا به نقل از انقلاب نیوز ؛متاسفانه دیروز و در پی غفلت و کم توجهی مسئولان برگزاری مراسم افتتاح راه‎آهن بین‎المللی شرق دریای خزر که با حضور  حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان برگزار شد شاهد برخی اقدامات ضذ فرهنگی بودیم که بسیار جای تاسف و نگرانی است.
رقص و پایکوبی زنان در آیین برگزاری مراسم افتتاح راه‎آهن بین‎المللی شرق دریای خزر آن هم در حالی که مردم ایران اسلامی عزادار سید و سالار شهیدان هستند و برای اربعین حسینی این روزها چند میلیون نفر از مردم عازم کشور عراق هستند تا این مراسم معنوی را با عظمت و عزت و شکوه بیشتری رونق ببخشند آنوقت متاسفانه شاهد برگزاری مراسمی همراه با رقص و پایکوبی برای افتتاح یک خط راه آهن هستیم.
 

 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/13930912152743425_photol.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/13930912152809118_photol.jpg

در بخشی از این مراسم زن و مرد هم بصورت دسته جمعی و مختلط رقص محلی کرده و دستمال چرخانی کرده اند تا برای افتتاح راه‎آهن بین‎المللی شرق دریای خزر سنگ تمام گذاشته و هنر نمایی کرده باشند تا بی حرمتی اقدام ضد فرهنگی ایرانی و اسلامی را به اوج خود برسانند.

در فرهنگ ایرانی و اسلامی ما پاسداری از ارزشها و دفاع از فرهنگ که دغدغه مقام معظم رهبری است بسیار اهمیت دارد و امسال هم که سال اقتصاد و فرهنگ است باید نگاه عمیق تری به مسئله فرهنگ داشته باشیم و مسئولان هم از عفلت و کم توجهی دوری کنند اما ظاهرا مسئولان عنوان اول دوم امسال را به دست فراموشی سپرده اند و فقط میخواهند به مسئله اقتصاد توجه کنند که بسیار جای تاسف دارد .
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.