شناسه : 38971593
شهردار یزد مطرح کرد

رویداد سکوی پرتاب یزد موثر در حرکت به سمت شهر هوشمند


شهردار یزد گفت: برگزاری رویداد استارت آپی سکوی پرتاب یزد جزو اتفاقات بزرگ فناوری شهر یزد است و می تواند به مدیران در رفع نیازهای شهری از طریق رشد استارتاپ ها کمک کند.

به گزارش یزدآوا، عزیزی درباره اهمیت برگزاری این رویداد در یزد عنوان کرد: رویداد ۱۰۰ استارتاپ یزد گردهمایی سرمایه گذاران بزرگ حوزه فناوری است و می‌تواند مشوق خوبی برای شرکت های دانش بنیان و فناور و استارت آپ های استان یزد باشد.
 
وی اظهار کرد: حرکت به سمت شهر هوشمند یکی از نیازهای اساسی شهر در آینده خواهد بود از روش‌های سنتی و معمول دسترسی به آن امکان پذیر نیست و به شرکت های قوی جدید و های تِک در استان یزد در مسیر حرکت به شهر هوشمند نیاز داریم.
 
عزیزی به حمایت شهرداری یزد از رویداد سکوی پرتاب یزد اشاره کرد و افزود: شهرداری یزد حامی این رویداد و استارت آپ ها است و شرکت های فناور و دانش بنیان که بتوانند در جهت رفع نیازهای شهری و پروژه های شهرداری فعالیت کنند مورد استفاده شهرداری یزد خواهند بود.
 
گفتنی است؛ رویداد سرمایه گذاری سکوی پرتاب یزد اول و دوم بهمن ماه با حمایت کاروان استانی ۱۰۰استارتاپ،صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و پارک علم و فناوری یزد برگزار می شود.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.