شناسه : 36289815
رئیس شورای شهر شاهدیه:


رئیس شورای شهر شاهدیه از برگزاری مراسم نکوداشت دکتر «علی سلطانی گردفرامرزی» از چهره‌های شاخص و برجسته با همت شهرداری شاهدیه، دانشگاه یزد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، علی میرجلیلی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به وجود چهره‌های فرهنگی و شاخص در شهر شاهدیه گفت: این چهره‌های فرهنگی موجب افتخار شهر شاهدیه بوده‌اند که از آن جمله آنها می‌توان به دکتر «علی سلطانی گردفرامرزی» اشاره کرد که استاد ادبیات دانشگاه تهران و از مولفان برجسته است.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده شورای شهر شاهدیه و شهردار شاهدیه با همکاری بنیاد فرهنگی، دانشگاه یزد و ادراه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مراسم نکوداشت این استاد برجسته ادبیات را در بهار سال آینده برگزار کند.

رئیس شورای شهر شاهدیه بر پیگیری راه‌اندازی یک کلانتری در شاهدیه تاکید کرد و ادامه داد: در این زمینه پیگیری‌های زیادی با همکاری امام جمعه و شهردار انجام گرفته و درخواست راه اندازی کلانتری از فرمانده نیروی انتظامی استان شده است.

میرجلیلی بعد مسافت شهر شاهدیه با اولین کلانتری در شهر یزد را دلیل نیاز ضروری این شهر به یک کلانتری عنوان کرد و افزود: بنا و برخی تجهیزات برای راه اندازی کلانتری تقریباً آماده است و در صورت تعیین تکلیف از سوی فرمانده انتظامی، به سرعت مقدمات راه‌اندازی کلانتری توسط شورای شهر، شهرداری و امام جمعه شاهدیه فراهم می‌شود.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.