شناسه : 34882744
شهردار یزد:


شهردار یزد ضمن تاکید بر برخورد قاطع شهرداری با ساخت وسازهای غیر مجاز گفت: خوشبختانه بین موج اول تخریب ها و موج دوم وقفه ای نبوده ولی با شیب ملایم عمل شده هرچند شاید این موج از تخریب حتی نسبت به کلان شهرها نیز بی نظیر باشد.

به گزارش یزدآوا؛ شهردار یزد در جلسه علنی شورای شهر یزد ضمن تاکید بر برخورد قاطع شهرداری با ساخت وسازهای غیر مجاز در شهرگفت: خوشبختانه بین موج اول تخریب ها و موج دوم وقفه ای نبوده ولی با شیب ملایم عمل شده هرچند شاید این موج از تخریب حتی نسبت به کلان شهرها نیز بی نظیر باشد

مهدی جمالی نژاد با اظهار تاسف از عدم اطلاع رسانی کافی در این زمینه به مردم گفت: اگر در این خصوص اطلاع رسانی کافی صورت گیرد قطعا می تواند اثر بازدارندگی خوبی داشته باشد.

وی تاکید کرد: شهرداری پای برخورد با تخلفات ساختمانی ایستاده است اما حضورپررنگ تر اعضای شورا در کمیسیون ماده 100 دارای اهمیت بالایی است و می تواند دست ما را در این زمینه بازتر کند.

شهردار یزد با اشاره به تعطیلی پروژه های عمرانی در اکثر شهرها و کلان شهرهای کشور اظهار داشت: در حالی که در اکثر شهرهای کشور به دلیل وضعیت بد اقتصادی پروژه های عمرانی تعطیل شده تا بتوانند دستمزد پرسنل خود را پرداخت کنند اما خوشبختانه ما علاوه بر پرداخت دستمزد کارکنان،اجرای پروژه های عمرانی خود را نیز به صورت جدی دنبال کردیم.

وی از آماده سازی مقدمات کار برای اجرای عملیات ساخت مجموعه فرهنگی آذر یزدی خبر داد و گفت: کارهای طراحی و نما سازی مجموعه توسط معاونت شهرسازی صورت گرفته و پس فردا کلنگ آغاز عملیات اجرایی به زمین خواهد خورد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.