شناسه : 10286030
به دنبال تفاهم جامع مسئولین یزد؛

مکان آماده شده برای شهدای گمنام در یزد غصبی از آب در آمد!/مالک زمین: من راضی نیستم +سند


مالک زمین خواستار رسیدگی به حقوق و مطالابات خود از مسئولین استان شد و تاکید کرد: بنده به هیچ هنوان راضی نیستم و اگر می خواهند شهیدی تشییع کنند باییستی در زمینی پاک تشیع شود.

به گزارش یزد آوا، صبح امروز(دوشنبه) مقدمات محل تشییع شهدای گمنام پس از دست یابی مسئولین به  تفاهمی جامع در خصوص محل تدفین شهدای گمنام در جنب میدان امیر چقماق در حال  آماده سازی است.

مسئولین استان یزد پس از اختلافاتی در تشیع شهدای گمنام در مکان اولیه در نهایت به این نتیجه رسیدند که شهدایی که برای دفاع از خون و خاک کشور شهید شدند را درزمینی غصبی  به خاک سپارند!

این در حالی که است محمد حسین سیاح مالک زمین با در دست داشتن سند زمین مربوطه درصدد بود اعتراض و عدم رضایت خود را در میان انبوهی از اقشار مختلف مردم  به  گوش مسئولینی که در آن مکان  جمع شدند برساند.

محمد حسین سیاح در گفتگو با خبرنگار اعزامی یزدرسا خواستار رسیدگی به حقوق و مطالابات خود از مسئولین استان شد و تاکید کرد: بنده به هیچ هنوان راضی نیستم و اگر می خواهند شهیدی تشییع کنند باییستی در زمینی پاک تشیع شود.

این شهروند یزدی با اشاره به اینکه زمین چهار نفر وارث اصلی دارد بیان کرد: نیمی از زمین به نام همسرم می باشد که بنده وکالت تام الاختیار از جانب وی دارم.

گفتنی است چندی پیش یکی از مسئولین استان یزد با انتقاد از کسانی که این مکان را نامناسب می دانند گفت: این مکان، تنها نقطه در سطح مجموعه امیرچخماق است که متبرک به قدوم مقام معظم رهبری شده و همیشه به عنوان ورودی مقامات عالیرتبه به جایگاه امیرچخماق مورد استفاده قرار می گرفته است.

هم اکنون این سئوال مطرح است.....

آیا مقام ذیربط و مسئول در استان  با آگاهی از این که مقام معظم رهبری راضی بر تدفین  شهدا در زمینی غصبی نیستند مصرانه خواهان تدفین در این مکان شدند؟

با توجه به تغییر مکان مربوطه آیا مسئولین استان بدون هیچ گونه بررسی اولیه و خودسرانه با لودر به جان تخریب زمینی که متعلق به مردم است افتاده  اند؟

منبع: یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.