شناسه : 30623602


رسانه کره‌ای با انتقاد از عملکرد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مدعی شد او دست به جنگ روانی تمام عیار زده و چمن و کیفیت آن بهانه است.

به گزارش یزد آوا، جونگانگ دیلی که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را مرد فضای مجازی و جنگ‌های روانی (SNS) توصیف می‌کند مدعی است ماجرای کیفیت چمن‌ها فقط یک بهانه است و کی‌روش دست به یک جنگ روانی تمام عیار زده و در این خصوص استاد است.

در گزارش این رسانه ضمن اشاره به راهیابی تیم ملی ایران به جام جهانی 2018 روسیه آمده است: کی‌روش استفاده زیادی از فضای مجازی می‌کند و در این مقطع زمانی نیز بارها امکانات سخت افزاری کره جنوبی را زیر سوال برده است.

در ادامه این گزارش آمده است: کی‌روش در صفحه فیس بوک خود نوشته که بازیکنان بهترین مهارت خود را به نمایش می‌گذارند حتی اگر امکانات کره آنگونه که در تصاویر مشهود است باشد.

نویسنده این گزارش در ادامه به سراغ نظرات ایرانیان در صفجه فیس بوک کی‌روش رفته و نوشته است: ایرانیان به کره‌ای توهین کرده‌اند، کره جنوبی را مقصر دانسته‌اند و تحت تاثیر پست کی‌روش قرار گرفته‌اند. آنها الفاظ بدی را علیه کره جنوبی نوشته‌اند که ما توان انتشار آنها را نداریم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.