شناسه : 35936326


دانش آموزان کلاس اولی همراه با آموزش حرف "ش" به هشت شهید گمنام ادای احترام کردند.

به گزارش یزد آوا، دانش آموزان کلاس اولی دبستان یاوری یزد همراه با آموزش حرف (ش)  با حضور در حسینه دانشگاه آزاد اسلامی یزد به ۸ شهید گمنام آرمیده در این خاک و 11 شهید دانشجوی این دانشگاه  ادای احترام کردند.

محمد کاظم وکیل مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی یزد در این رابطه گفت: با هماهنگی انجام شده، خانم اسماعیلی معلم کلاس اول مدرسه یاوری یزد همراه با آموزش حرف  (ش) به  هشت شهید گمنام دانشگاه ادای احترام  و پس از آن دانش آموزان از چهل و ششمین نمایشگاه دستاورد های هسته ای کشور که در دانشگاه دایر شده بود بازدید کردند.

وی افزود: خانم اسماعیلی معلم مدرسه یاوری یزد است که دروس آموزشی  خود را به بر اساس روش مهارت محور انجام می دهد و برای آموزش حرف (ش)، از کلمات شهادت، شهامت ،کشور و ...استفاده  و آنها را برای ادای احترام به مردانی که با شهامت از کشور خود دفاع کردند و به شهادت رسیدند آشنا و به آنها ادای احترام کردند.

وی افزود: همچنین دانش آموزان در ادامه حضور خود در دانشگاه از چهل و ششمین نمایشگاه دستاورد های هسته ای کشور بازدید و روند شکل‌گیری سوخت هسته ای به شکل زبان کودکانه به این دانش آموزان آموزش داده شد که بسیار مورد توجه دانش آموزان و کارشناسان مستقر در نمایشگاه قرار گرفت.

 لازم به ذکر است این معلم تمام حروف الفبا را محوریت کلمات کلیدی مرتبط با حروف ، آموزش می دهد که از جمله آن طرح آب بان و الفبای انقلاب می‌باشد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.