شناسه : 39137318

برگزاری المپیاد ورزشی محلات، پاسخ به مطالبات اصلی شهروندان یزدی


سفید گفت: برگزاری المپیاد ورزشی محلات، ورزش، نشاط و شادابی را به همراه دارد از این رو هر چقدر این زمینه هزینه شود، کم است و این یکی از مطالبات مردمی است که باید جامه عمل پوشانده شود.

به گزارش یزدآوا، رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به رویکرد مثبت شورا به ارتقای زیرساخت ها و برنامه های ورزشی گفت: برگزاری المپیاد ورزشی محلات، ورزش، نشاط و شادابی را به همراه دارد از این رو هر چقدر این زمینه هزینه شود، کم است و این یکی از مطالبات مردمی است که باید جامه عمل پوشانده شود.
 
«غلامعلی سفید» ادامه داد: شهروندان یزدی نیاز به شور و نشاط بیشتری دارند و برگزاری این گونه برنامه هایی که اقشار مختلف جامعه را به سمت ورزش می کشاند، می تواند این نیاز را تامین کند.
 
وی توجه این المپیاد به ورزش های مختلف به ویژه ورزش های سنتی را از مزایای آن برشمرد و افزود: هشتمین دوره این المپیاد در حالی برگزار می شود که هر سال به کیفیت و کمیت آن افزوده شده و رشته ها و ورزشکاران بیشتری وارد عرصه رقابت شده اند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: نمایندگان شورای شهر باید به همه نیازهای شهر از جمله نیازهای جسمی و روحی توجه کنند که یکی از ابزارهای تحقق این مهم، فراهم کردن فرصت  وزیرساختهای ورزشی و برگزاری برنامه  هایی از جمله المپیاد  ورزشی محلات است.
وی برگزاری این المپیاد در سطح محلات را یکی دیگر از محاسن آن برشمرد و افزود: با برگزاری این مسابقات به صورت محله ای هم ظرفیت ها و هم نیازهای محلات در حوزه ورزش شناسایی شده و مورد توجه قرار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.