شناسه : 39596984
همزمان با هفته جهانی کودک؛

«کانکس امید»؛ برای کودکان حاشیه شهر یزد خاطره می سازد


کانکس امید برای اجرای فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان در مناطق آسیب‌دیده و حاشیه‌ شهر یزد مصادف با هفته جهانی کودک افتتاح شد.

به گزارش یزدآوا، عضو شورای شهر یزد در این مراسم  با عرض تبریک روز جهانی کودک به همه ی آینده سازان این شهر و دیار گفت: ما به عنوان مسئولین استان تمام همت و تلاش مان این است که آینده خوبی برای کودکان رقم بزنیم و در این مسیر  به همفکری، مشورت و درخواست مطالبه خانواده ها و کودکان نیازمند هستیم.

" فخرالسادات خامسی"  با ابراز امیدواری از نتایج خوب برنامه ریزی در حوزه کودک افزود: شهرداری و فعالان حوزه کودک باتوجه به دغدغه های مهم این قشر از جامعه به طور ویژه ای در حوزه کودک، در  مدیریت شهری، برنامه ریزی دارند و امیدواریم کودکان و خانواده ها از برنامه ریزی های انجام شده استقبال کنند.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هم در این مراسم با بیان شعار هفته ملی کودک با عنوان  «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» گفت: باتوجه به اهمیت دوران کودکی و ویژگی ها و نیاز های خاص کودکان باید در جهت ارتقای سطح آگاهی خانواده ها فعالیت کرد و بستر مناسبی برای پرورش کودکان و توجه به حقوق کودکان فراهم شود.

عالیه قوامی افزود: در نظر داریم پیک امید بصورت سیال در استان یزد و شهرستان ها صورت گیرد تا همه ی کودکان استان بتوانند از برنامه ها و آموزش های فرهنگی بهره مند شوند و از نظر مالی برای سیال کردن این کانکس نیاز به حمایت افزون مسئولان استان هستیم.

مراسم افتتاحیه کانکس امید برای اجرای فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان در مناطق آسیب‌دیده و حاشیه‌ شهر یزد  مصادف با هفته جهانی کودک، از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،  اداره کل آموزش و پرورش  و اداره کل اتباع و امور خارجی استان در مدرسه "سیدمحمد بهادری" واقع در محله صدرآباد افتتاح شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.