شناسه : 38862152
دبیر کمیته فرهنگی کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد

اجرای 4 هزار متر دیوارنگاره شهدا در استان یزد


راسخی دبیر کمیته فرهنگی کنگره 4 هزار شهید استان یزد گفت: 4 هزار متر دیوارنگاره شهدا در استان یزد در جریان برگزاری کنگره 4 هزار شهید استان انجام می‌گیرد.

به گزارش یزد آوا، سید حسین راسخی دبیر کمیته فرهنگی و کمیته فضاسازی و تبلیغات کنگره 4000 شهید استان یزد پیش از ظهر امروز در نشست خبری کنگره 4 هزار شهید استان یزد که در حسینیه آقا برگزار شد گفت: از ابتدای شروع فعالیت‌های کنگره 4 هزار شهید در استان، شاهد برگزاری برنامه‌های بسیار اثربخش در سطح استان بودیم که امیدواریم بتوانیم به‌خوبی این مسیر را طی کنیم.

وی به برگزاری رویداد بزرگ تولید محتوای فرهنگی در هفته بسیج در یزد اشاره و اضافه کرد: در این رویداد قرار است از هفته بسیج ۲۰۰ تیم بسیجی به‌صورت مجازی و ۱۶ تیم به‌صورت حضوری نسبت به تولید انواع محتوای فرهنگی و هنری در ده رشته اقدام کنند.

دبیر کمیته فرهنگی و کمیته فضاسازی و تبلیغات کنگره 4000 شهید استان یزد اعلام کرد: رشته‌های طراحی پوستر، ساخت بازی، تولید نرم‌افزار اندروید، انیمیشن، موشن گرافی، ساخت فیلم و کلیپ، شعر، داستان نویسی، خوشنویسی و دلنوشته از جمله رشته‌های مورد فعالیت در این طرح است.

راسخی با بیان اینکه تاکنون 300 اثر به دبیرخانه رویداد بزرگ تولید محتوای فرهنگی در یزد اشاره کرد و گفت: این رویداد بزرگ با محوریت کنگره 4 هزار شهید استان یزد برگزار می‌شود.

وی از دیگر فعالیت‌های این کنگره را انجام 4 هزار متر دیوارنگاره شهدا در استان یزد اعلام و اظهار داشت: دیوارنگاره شهدا با همکاری مجموعه‌های مختلف شهرداری و فرهنگی در استان انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.