شناسه : 30564783


اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در جشنواره شهید رجایی سال 96 در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی از بین دستگاههای اجرایی استان، حائز رتبه برتر شد.

به گزارش یزد آوا، به منظور تجلیل و قدردانی از  تلاش ها و زحمات دستگاههای اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی و به مناسبت گرامی داشت هفته دولت مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی استان در محل سالن شهید عباسپور شرکت برق منطقه ای یزد برگزار شد.

در این مراسم با اهدای تندیس ویژه جشنواره و  لوح سپاس از  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد به جهت عملکرد خوب و همت و تلاش موثر  دستگاه متبوع خود در کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی و همچنین تعدادی از کارکنان موثر در این امر تقدیر شد.

«سید محمد میر محمدی» استاندار یزد و رئیس جشنواره شهید رجایی استان یزد در متن لوح تقدیر خود به «علی نمازی» ضمن تبریک این موفقیت و قدردانی از تلاش های صورت گرفته اظهار امیدواری کرده با استمرار تلاش و تکاپوی ویژه در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال موجبات ارتقای کارآمدی سازمانی و رضایت مردم ، ایجاد آرامش و امید فراهم؛ و با علاقه مندی بیشتر برای شکوفایی و توسعه همه جانبه استان تلاش نمایید.

شماری از  مدیران و مسوولان دستگاههای اجرایی استان یزد نیز در دیدار با علی نمازی  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، کسب این موفقیت را به وی تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت روز افزون کردند.

در جشنواره شهید رجایی دستگاه‌ها بر اساس معیارها و بررسی‌های صورت گرفته در زمینه شاخص‌های مشخص شده امتیاز‌بندی شده و برای ایجاد رقابت صحیح و ارائه خدمات بهتر به مردم از دستگاههای برتر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.