شناسه : 25108284


پنجمين هفته كورس سراسري اسب‌دواني پاييزه استان يزد با برگزاري اين رقابت‌ها در پنج دور پيگيري شد.

به گزارش یزد آوا، در دور اول اين هفته از رقابت‌ها كه در مجموعه سوار‌كاري صفائيه يزد برگزار شد، اسبي به نام «نازپسر اردكان» به مالكيت "حسينعلي مروتي" زودتر از ديگر شركت‌كنندگان به خط پايان رسيد و اول شد.

اسب «نامدار فراشاه» به مالكيت «باغستاني و دهقانپور» در اين دور دوم و «ماهان ميرزا» به مالكيت "ميرزا حسين ميرحسيني" نيز در جايگاه سوم قرار گرفت.

«نايس دنس» نام اسبي به مالكيت «محمد فاضلي» بود كه در دور دوم اين هفته كورس عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد، "لعل كرمانيا" به ماليكت " ميرزا حسين ميرحسيني" و "نادرشاه يحيايي" به مالكيت "سيدرضا يحيايي" نيز دوم و سوم شدند.

در دوم سوم رقابت‌ها "كاسپار نصار" به مالكيت "باشگاه خورشيد سركش"، "ماكوس ستوده‌نيا" به مالكيت "فاطمه گل محمدي" و "نفس رشيد" به مالكيت "سيد علي رشيدنيا" در رده‌هاي اول تا سوم قرار گرفتند و رده‌هاي اول تا سوم كورس چهارم نيز به ترتيب نصيب اسب "گلوري بيشاه" به مالكيت "ياسين مظلوم و سيد الوالفضل موسوي"، "گل پسر مدائن" به مالكيت "ريحانه شاه محمدي" و "لژيونر" به مالكيت "ضحي ضرابيه" شد.

اين رقابت‌ها در دور پنجم و پاياني اين هفته از مسابقات با قهرماني "گيلانشاه اشكذر" به مالكيت "علي مصدق اردكاني" همراه بود، "ميلان اشكذر" به مالكيت عادل دشتي" نيز در اين كورس دوم شد و "مچيك وان اسلامي" به ماليكت "محمد يثربي" نيز در جايگاه سوم قرار گرفت.

يادآور مي‌شود؛ مسابقات كورس سراسري پاييزه يزد طي پنج هفته متوالي هر جمعه‌ها در پيست مجموعه سواركاري صفاييه يزد برگزار شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.