شناسه : 39181112

اعلام آمادگی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد برای فرهنگسازی مدیریت مصرف آب


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آمادگی این سازمان برای ارائه آموزش های شهروندی درباره مدیریت مصرف آب خبر داد.

به گزارش یزد آوا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، عباس ملازینلی در دیدار با سرپرست روابط عمومی و مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه توزیع و کاهش آب بدون درآمد  شرکت آب و فاضلاب استان یزد پیشنهاد داد:  در شرایط فعلی  با توجه به بحران کم آبی  گروه کارشناسی جامعی در این رابطه تشکیل و با برگزاری چند نشست کارشناسی با حضور اهالی هنر، ایده پردازی شود.
 
وی اظهار کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در راستای رسالت خود در طراحی فضاهای شهری، بیلبوردها و نمایه های شهری با جملات کوتاه و تاثیر گذار و همچنین در حوزه مجازی برای تهیه کلیپ و موشن گرافیک آمادگی لازم را دارد.
 
ملازینلی بیان کرد: همچنین می توان با همکاری بخش عمرانی استانداری، شرکت توزیع برق، شرکت آبفا و شهرداری، نهضت نصب سایه بان کولرهای آبی  را راه اندازی کرد که  کار بسیار ارزشمندی است و می تواند باعث ایجاد نهضت های دیگر همچون نهضت باز چرخانی آب شود.
 
سرپرست روابط عمومی و مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه توزیع و کاهش آب بدون درآمد  شرکت آب و فاضلاب استان یزد هم در این دیدار گفت:  با توجه به خشکسالی  های شدید و متوالی، افزایش ۲۵ درصدی مصرف آب با شیوع بیماری کرونا و کاهش بارندگی ها، نگرانی هایی برای تامین آب شرب وجود دارد از این رو برای فرهنگسازی در مدیریت مصرف آب، به حمایت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی نیاز داریم.
 
سیاوش پاکدل  افزود: نیاز است اطلاع رسانی لازم درباره وضعیت ناپایدار آب استان به مردم صورت گیرد و آموزش های مدیریت مصرف مثل نصب سایه بان برای کولر های آبی، استفاده از سردوش های کاهنده مصرف و باز چرخانی آب ارائه شود تا در بحران آبی روبرو با مشکلات کمتری مواجه شویم.
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.