شناسه : 38557711
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد خبر داد

افزایش 20 درصدی مصرف گاز مایع در استان یزد


انتظاری گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان شهریور ۱۳هزار تن گاز مایع در استان توزیع شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۲۰ درصدی روبرو بوده است.

به گزارش یزدآوا،عبدالرضا انتظاری گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان شهریور ماه، ۱۳هزار تن گاز مایع از طریق شرکت‌های موزع گاز مایع در استان یزد توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۲۰ درصدی روبرو می باشد.

وی افزود:  با توجه به اینکه استان یزد یکی از استانهای سبز معرفی و گاز رسانی به تمام شهرستانهای یزد رسیده، و فقط تعدادی از روستاهای استان مصرف کننده گاز مایع بصورت سیلندری می باشد ، شاهد افزایش در مصرف این فرآورده می باشیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد خاطر نشان کرد: جهت شناسائی مصرف کنندگان واقعی همچنین ساماندهی طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع همزمان با سایر استانها در یزد آغاز شده است که تاکنون بیش از ۱۹۰۰ مصرف کننده در سامه سدف (سامانه درخواست فرآورده های نفتی ) ثبت نام نموده اند.

انتظاری اظهار امیدواری کرد: با اجرای کامل طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع مشکل مصرف کنندگان واقعی این فرآورده مرتفع و با قیمت مصوب سوخت مورد نیاز خود را دریافت نمایند .

وی با اشاره به تعداد حدود ۸هزار و 500 خانوار مصرف‌کننده نفت سفید بر اساس آخرین راستی‌آزمایی صورت گرفته، اظهار داشت: گاز مایع این دسته از مصرف‌کنندگان از طریق سه شرکت موزع_ بوتان ، اتان وفرو رویال و نزدیک به ۲۰۰  عامل توزیع در استان تامین خواهد شد.

انتظاری ضمن تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مصرف‌کنندگان گاز مایع، از همراهی مقامات محلی  و عاملان توزیع در جهت اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع تشکر کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد کنترل و نظارت بر نحوه توزیع گاز مایع را از وظایف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برشمرد و با بیان این مطلب که این شرکت تامین کننده گاز مایع شرکتهای موزع می باشد ، افزود:  کارشناسان این شرکت آمادگی دارند تا  هرگونه همکاری لازم با سازمان صمت جهت کنترل و نظارت داشته باشند .

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.