شناسه : 39145067
شهردار یزد:

المپیاد ورزشی محلات، گامی برای تحرک بیشتر شهروندان


شهردار یزد گفت: در سال های اخیر شهرداری ها اقدامات زیادی در زمینه ایجاد نشاط اجتماعی و تحرک در بین شهروندان یزدی انجام داده است و در همین راستا برگزاری المپیاد ورزش محلات در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش یزد آوا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، جمال الدین عزیزی گفت: امسال با توجه به شرایط کرونا هشتمین دوره از المپیاد به صورت مجازی برگزار شد که هرچند این شرایط، برگزاری این مسابقات را دشوار کرد اما به خوبی و با استقبال بی نظیر مردم برگزار شد.
 
وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد اقدامات قابل توجهی در زمینه ایجاد نشاط و تحرک اجتماعی انجام داده است، ادامه داد: برای برگزاری اینگونه برنامه ها نیز بودجه متناسب آن در نظر گرفته می شود.
 
وی با بیان اینکه، یزد به صورت پایلوت به عنوان شهر فعال انتخاب شده است، افزود: شهر یزد در ۵ زمینه شهر دوستدار دوچرخه، تناسب، بازی، ورزش و پیاده روی ارزیابی شد که در زمینه دوستدار دوچرخه و تناسب برند برند نقره و در سایر زمینه ها دیگر نیز برند برنز را از آن خود کرد و در همین راستا به عنوان شهر فعال برگزیده شد.
 
وی با اشاره به توسعه المپیاد ورزشی، اظهار کرد: برگزاری المپیاد ورزشی بین شهر های خواهد خوانده شهر یزد نیز در دستور کار شهرداری شهر میراث جهانی یزد است.
 
شهردار یزد گفت: از طرفی المپیاد ورزش محلات زمینه ای برای حضور تمامی استعداد های ورزشی فراهم می کند و بستری برای استعدادیابی است.
 
وی با اشاره به اینکه وظیفه شهرداری استعداد یابی و ورزش های قهرمانی نیست، اظهار کرد: شهرداری با برگزاری المپیاد زمینه ای را فراهم می کند تا استعداد ها خودشان را در ورزش های مختلف نشان دهند و استعدادیابی و پرورش آن ها بر عهده هیات های ورزشی است.

انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.