شناسه : 39158766

جستجوی گمشده های امروز فرهنگ یزد در "خونه ننه آقا"


رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد گفت: امیدواریم مردم یزد با تماشای "خونه ننه آقا" با سبک زندگی، آداب و رسوم و میراث معنوی ملموس و ناملموس شهر دیار خودشان آشنا شود و این گمشده های جامعه امروز دوباره احیا شود.

به گزارش یزدآوا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد ضمن بازدید از لوکیشن برنامه نوروزی "خونه ننه آقا" در یک خانه تاریخی اظهار امیدواری کرد که مردم یزد با تماشای این برنامه دستیابی به فرح و شادی نوروزی عمومی، با سبک زندگی، آداب و رسوم و میراث معنوی ملموس و ناملموس شهر دیار خودشان آشنا شود و این گمشده های جامعه امروز دوباره احیا شود.

عباس ملازینلی با اشاره به حرفه ای بودن تیم برنامه ساز "خونه ننه آقا" اظهار کرد: مطمئنا وقتی تیمی قدرتمند و حرفه ای از یک برنامه تلویزیونی پشتیبانی می کند، آن برنامه ماندگار و اثربخش خواهد بود.

وی تصریح کرد: در  "خونه ننه آقا" می توان کلیدواژه‌های زندگی دیروز، کسب تجربه و اعتباری کوچک ترها در کنار بزرگترها و تبادل سینه به سینه اندیشه ها و فرهنگ های اصیل یزدی به نسل جدید را به خوبی مشاهده کرد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به تاکید بر محتوا در برنامه های نوروزی این سازمان گفت: خوشبختانه در مجموعه سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد توجه به محتوا در تدوین و تولید برنامه ها به نوعی نهادینه شده است و هر کدام از واحدهای این سازمان با اتاق فکرهای مجزا مباحث محتوایی را به مدیران و برنامه ریزان ارائه می کنند تا هدف اصلی سازمان یعنی اثربخشی در لابه لای برنامه ها گم نشود.

وی افزود: در تدوین و اجرای برنامه های نوروزی سازمان به گونه ای عمل شده تا همه اقشار در سنین مختلف بتوانند از محتوای ارائه شده حداکثر استفاده و بهره را ببرند و در "خونه ننه آقا" حضور و تعدد نسل ها گویای این مهم است که همه سنین مخاطب آن هستند و سعی شده کسی دست خالی از خانه ننه آقا بیرون نیاید.

ملازینلی عنوان کرد: امیدواریم با بهره گیری از فضای مجازی و رسانه ها ضمن اطلاع رسانی موثر از برنامه های سازمان، شهروندان تا پایان ایام نوروز برنامه ها را دنبال کنند و خودشان کیفیت برنامه ها را قضاوت کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.