شناسه : 39459028

درخشش آثار تولیدی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد در جشنواره عدلیه و رسانه


آثار تولیدی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در بخش ویژه نخستین جشنواره عدلیه و رسانه استان یزد حائز رتبه برتر و تجلیل شدند.

به گزارش یزدآوا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛  مراسم اختتامیه  نخستین جشنواره رسانه و عدلیه با حضور بابایی معاون دادستان کل کشور، محمدعلی طالبی استاندار، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان، عباس ملازینلی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و همچنین عضو شورای سیاست گذاری و مسئول بخش ویژه ی جشنواره عدلیه و رسانه برگزار شد و در پایان نفرات برگزیده بخش ویژه جشنواره که همگی از تولیدات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بود در ۶ بخش معرفی شدند.

در بخش اینفوگرافی محمد عرفان محمدیان برای اثر سبک زنگی و تعالی خانواده رتبه اول را کسب و اثری حائز رتبه دوم و سوم نشد.

در بخش پادکست کوثر سیروس برای اثر استرس رتبه اول ، مریم تقی زاده برای اثر کنترل خشم رتبه دوم و اثری حائز رتبه سوم نشد.

در بخش پوستر رتبه اول را علیرضا محمودآبادی برای اثر قاراش میش (آقای باکلاه)، رتبه دوم را هادی دهقان برای اثر حقوق همسایه و رتبه سوم را ایمان اکبرزاده برای اثر طلاق (گل رز) کسب کرد.

در بخش کلیپ‌های کوتاه ـ موشن گرافی رتبه اول را علی نیکوکار برای اثر خشونت علیه زنان، رتبه دوم را حسین افروز برای اثر بهاریه (آزادی زندانیان جرایم غیرعمد) و اثری حائز رتبه سوم نشد.

در بخش کلیپ‌های کوتاه ـ انیمیشن جایزه ویژه هیات داوران به سید یوسف حسینی نسب برای اثر ننه بی بی تعلق گرفت.

در بخش کلیپ‌های کوتاه ـ رئال رتبه اول را مهدی کارگر برای اثر دوئل و رتبه دوم را سعید سلمان روغنی برای اثر کلاه ایمنی و همچنین رتبه سوم را علی نعمت الهی برای اثر تیزر نقاشی حمل و نقل عمومی کسب کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.