شناسه : 39438265

راه اندازی اولین مدرسه خلاقیت نوجوانان در یزد


اولین مدرسه تابستانه شهروند یزدی با عنوان «شهرآموز» با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مسئولیت‌های شهرداری راه اندازی شد.

به گزارش یزدآوا, معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به ابتکار سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی یزد در برگزاری اولین مدرسه تابستانه شهروند یزدی با عنوان «شهرآموز» ، گفت: این مدرسه تابستانه در راستای ایجاد فرصت بهره گیری از ایده و خلاقیت کودکان و نوجوانان در فعالیت های شهری به صورت مجازی،  ایجاد شده است.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ عباس ملازینلی با اشاره اینکه با شهر یزد، شهر دوستدار کودک شناخته می شود، بیان کرد:  شهرآموز در ۵ محور اصلی از جمله شهر و فرهنگ، شهر و طبیعت، شهر و گردشگری، شهر و فناوری و همچنین شهر و فراغت برگزارمی شود.
 
وی ادامه داد: کودکان و نوجوانان متناسب با سر فصل ها توسط اساتید مجرب مورد آموزش قرار گرفته و فایل ها و محتویات آموزشی ضبط و بصورت مجازی پخش و ارائه خواهد شد.
 
ملازینلی با تاکید بر استفاده از ایده و خلاقیت نوجوانان و جوانان در رویداد های شهر افزود: محوریت اصلی شهرآموز این است که کودکان و نوجوانان با فعالیت ها و مسئولیت های شهرداری آشنا شوند و لازمه ی آن اتفاقات و رویدادهایی مثل شهرآموز است که برای پیشرفت و ارتقای شهری  میتواند مفید و موثر تلقی شود.
 
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: فراخوان شهرآموز برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۵ سال از تیرماه آغاز شده و به مدت دوماه ادامه خواهد داشت.
 
انتهای پیام/
 
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.