شناسه : 36569541


رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: بیش از 70 نقطه از استان یزد آماده برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس هستند.

به گزارش یزد آوا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد فخرالدینی در خصوص هماهنگی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس در یزد بیان داشت: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و جمعه‌ای که در پیش روداریم هم‌زمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان یزد و بیش از 70 نقطه برگزار می‌شود.

وی از اعلام آمادگی اقشار مختلف مردم و گروه‌ها برای شرکت در راهپیمایی خبر داد و افزود: مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر یزد جمعه 10 خرداد رأس ساعت 11 صبح از میدان شهید بهشتی (ره) به سمت خیابان امام خمینی (ره) آغاز می‌شود و راهپیمایان مسیر چهارراه شهدا به سمت خیابان قیام و مسجد ملااسماعیل را می‌پیمایند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد تصریح کرد: ابتدای مراسم با زیارت آل یاسین و پایان مراسم هم با قرائت قطعنامه سراسری و نماز دشمن‌شکن جمعه خواهد بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فخرالدینی در پایان گفت: به دلیل گرمی هوا از برخی هیئت‌ها برای آب افشانی در مسیر عبور راهپیمایان دعوت‌شده است و برخی ایستگاه‌های فرهنگی و بهداشت و درمان در طول مسیر برپا می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.