شناسه : 38862188
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد اعلام کرد

ساخت تندیس 15 شهید شاخص استان یزد/ تولید چهار کتاب شهدا در یزد


ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به تولید چهار کتاب شهدا، گفت: دیس 15 شهید شاخص استان یزد ساخته خواهد شد.

به گزارش یزد آوا،، عباس ملازینلی پیش از ظهر امروز در نشست خبری کنگره 4 هزار شهید استان یزد که در حسینیه آقا برگزار شد با بیان اینکه یک مسئله را در تمام برنامه‌های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد قرار دادیم که آن برگزاری این برنامه با نام مقدس شهدا بود، گفت: امسال محوریت برنامه‌های رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد مزین به نام شهدا و اکثر آن در ذیل کنگره 4 هزار شهید استان برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد به ارتباط مناسب بخش‌های فرهنگی استان با این سازمان اشاره و اضافه کرد: بهترین و مؤثرترین برنامه‌ها، برنامه‌های خودجوش و با حضور مردم است، به همین دلیل اهتمام ویژه‌ای را در برگزاری برنامه به‌صورت محله‌ای در شهر یزد داشتیم.

وی عنوان کرد: اعتقادداریم که حرفی که از دل برآید بر دل نیز خواهد نشست و بر اساس این تفکر، برنامه‌های محله‌ای را با حرکت‌ها و فعالیت‌های مردمی برگزار و اثرات آن را مشاهده کردیم.

ملازینلی با اشاره به برخی از برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با محوریت کنگره 4 هزار شهید استان، گفت: یکی از برنامه‌های این سازمان، جشنواره خش‌دلانه بود که یکی از موضوعات آن در خصوص طنز دفاع مقدس نام‌گذاری شد و هنرمندان آثار مناسبی را با این موضوع ارسال کردند.

برگزاری جشنواره قرآنی دانش در یزد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد به برگزاری جشنواره قرآنی دانش در یزد اشاره و خاطرنشان کرد: این جشنواره برای نخستین بار در کشور و در یزد از هفته‌های پیش کار خود را به‌صورت رسمی آغاز کرده است.

وی تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، تجلیل از خانواده‌های دفاع مقدس، اجرای ویژه‌برنامه روایت عاشقی با موضوع شهید سلیمانی، اجرای ویژه‌برنامه مخفی شو، مشارکت در طرح محله محور شهید قاسم سلیمانی، ساخت مستند فاخر مدافعان عاشقی، برگزاری دو جشنواره قصه‌گویی، تولید چهار کتاب شهدا، تقدیر ویژه از جانبازان قطع نخاعی، راه‌اندازی سایت ویژه شهدا، ساخت تندیس 15 شهید در یزد و مشارکت در یادواره شهدای یزد از جمله برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با محوریت کنگره 4 هزار شهید استان است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.