شناسه : 38994594
معاون عمرانی استاندار یزد تاکید کرد

ساماندهی معادن شن و ماسه برای رعایت ملاحظات زیست محیطی ‌استان


صادقیان‌ گفت: استاندار هدف از ساماندهی معادن شن و ماسه را افزایش کیفیت تولید همراه با رعایت ملاحظات زیست محیطی ‌استان و ارائه خدمات مناسب به مردم عنوان کرد.

به گزارش یزد آوا، محسن صادقیان‌ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جلسه بررسی طرح ساماندهی معادن شن و ماسه استان، ضمن تقدیر و تشکر از انجمن شن و ماسه و بتن آماده استان به جهت همراهی، تعهد و مسئولیت پذیری در طرح ساماندهی معادن شن و ماسه، خاطرنشان کرد: برای اولین بار در استان بانک اطلاعاتی معادن شن و ماسه استان تهیه شده است.
 
وی ادامه داد: این اطلاعات در دستگاه های مرتبط سازمان صنعت، معدن ‌و تجارت، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل منابع طبیعی، مدیریت امور اراضی و شرکت آب منطقه‌ای استان یکسان سازی شده است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد: این طرح به ما کمک می کند که بتوانیم برنامه کوتاه مدت و بلندمدت برای معادن شن و ماسه استان ترسیم کنیم.
 
گفتنی است در این جلسه نماینده انجمن شن و ماسه و بتن استان ضمن ارائه گزارشی از معادن شن و ماسه سطح استان، درخصوص کنترل و نظارت و ایجاد رده کیفیت استاندارد برای تمامی معادن، درباره سامانه فروش آنلاین شن و ماسه و مصالح ساختمانی توضیحاتی را ارائه کرد.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.