شناسه : 39419605
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد:

ضرورت تدوین برنامه ۴ ساله برای مدیریت شهرهای استان


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهیه برنامه را از اولویت های شهرداران و اعضای شوراهای جدید شهرهای استان عنوان کرد.

به گزارش یزد آوا، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهیه برنامه را از اولویت های شهرداران و اعضای شوراهای جدید شهرهای استان عنوان کرد. و گفت: تدوین برنامه ۴ ساله ضمن اولویت بندی و هدفمند کردن اقدامات و فعالیت های شهرداریها باعث شفافیت، کارآمدی، رضایت مندی و  مصرف بهینه منابع خواهد شد.

محسن صادقیان در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان با تاکید بر این مهم به شهرداران شهرهای استان گفت: برنامه ریزی، به معنای ترسیم چشم‌انداز، تدوین اهداف پیشرفت و توسعه، رویارویی همه جانبه با مسائل اساسی شهر، استفاده بهینه و اثربخش از منابع کمیاب و دستیابی به نتایج مناسب برای عموم، جهت توسعه شهرهای استان با عنایت به وضع موجود  است از این رو باید در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد:  با توجه به نزدیک شدن به زمان تغییر و تحول شوراهای اسلامی شهرها و همچنین شهرداری های استان لازم است،  قانونمند و با برنامه در تغییر و تحول شهرداریهای حرکت کنیم و در این راستا  شهرداران فعلی باید گزارشی از برنامه ها، طرح ها و فعالیت های شهرداری را تهیه و به شهرداران بعدی تحویل دهند.

وی تاکید کرد: تهیه تقویم اموال و املاک شهرداریها، تقویم سرمایه گذاریها انجام شده در شهرها  و تقویم بدهی ها و مطالبات پیمانکاران شهردایها و همچنین  گزارش فعالیت ها و اقدامات انجام شده در شهرها  از محل ارزش افزوده نیز از ضرورت و الزاماتی است که شهرداران فعلی باید تا زمان باقی مانده تا تغییر و تحول شهرداری ها انجام دهند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.