شناسه : 35603791
رئیس هیات فوتبال یزد:


رئیس هیات فوتبال یزد: عدم صدور پروانه باشگاه ورزشی از سوی اداره ورزش و جوانان استان را دلیل تاخیر در شروع مسابقات فوتبال استان اعلام کرد.

غلامرضا دستا  در گفتگو با خبرنگار یزدآوا در خصوص تاخیر در برگزاری لیگ فوتبال استان گفت: طبق بخشنامه فدراسیون فوتبال کشور همه تیم هایی که می خواهد در مسابقات لیگ استانی شرکت کنند باید حتما در قالب یک باشگاه فرهنگی ورزشی به ثبت برسند تا بتوانند در مسابقات شرکت کنند اما بعد از جریان فوت دو فوتبالیست نوجوان یزدی در گرجستان وزارت ورزش و جوانان اعطای مجوز باشگاه ورزشی را متوقف کرده است.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی اداره ورزش و جوانان استان پروانه باشگاه ورزشی صادر نمی کند از سویی دیگر تیم ها برای شرکت در مسابقات لیگ باید پروانه باشگاه ورزشی داشته باشند و اگر بدون توجه به بخشنامه فدراسیون مسابقات آغاز شود و اتفاقی رخ دهد هیچ کسی مسئولیت آن را نمی پذیرد.

دستا اظهار داشت: برای حل این مشکل جلسات و پیگیری هایی با اداره ورزش و جوانان داشته و توافق شده است که برای افرادی که درخواست اخذ پروانه باشگاه دارند و همه شرایط و مدارک لازم را ارائه کرده اند نامه ای صادر شود که باشگاه مورد نظر در شرف تاسیس است و در هیئت فوتبال نیز تعهدی مبنی بر این که همه مسئولیت ها تیم و باشگاه را می پذیرد اخذ می شود تا مجوز ثبتنام و شرکت در مسابقات لیگ استان را بدست آورند.

وی با بیان این که تیم ها بعد از گرفتن پروانه باید باشگاه خود را در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسانند اذعان داشت: دلیل اصلی تاخیر در برگزاری مسابقات عدم صدور پروانه باشگاه از سوی اداره ورزش و جوانان بود که با پیگیری های صورت گرفته این مشکل نیز برطرف شده است.

رئیس هیات فوتبال یزد اعلام کرد: مسابقات فوتبال پایه استان برگزار شده و برای مسابقات عمومی نیز تیم ها ثبت نام کرده و قرعه کشی هم انجام شده و بعد از ماه صفر مسابقات آغاز خواهد شد و مسابقات بزرگشالان نیز بعد از انجام کارهای اداری تیم ها بعد از ماه صفر آغاز می شود.

انتهای پیام/ق                       
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.