شناسه : 36498958
رئیس بیمارستان موقوفه گودرز:


رئیس بیمارستان موقوفه گودرز در واکنش به خبرهای مبنی بر ریخته شدن فاضلاب بیمارستان گودرز به قنات زارچ، این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش یزدآوا، اخیرا مطالبی در فضای مجازی منتشر شده که از متصل شدن فاضلاب بیمارستان موقوفه گودرز و قنات زارچ، طولاني ترين و قديمي ترين قنات زنده يزد خبر می دهد.

در این خبرها که دلیل این اقدام را بالاگرفتن اختلاف اداره اوقاف و میراث فرهنگی یزد عنوان شده، آمده است مسئول مربوطه دستور داده فاضلاب بيمارستان موقوفه گودرز به قنات به ثبت جهاني رسيده زارچ ريخته شود.

رئیس بیمارستان موقوفه گودرز در گفتگو با خبرنگار یزدآوا ضمن تکذیب این خبر گفت: هر چند قنات زارچ از زیر ساختمان بیمارستان گودرز عبور می کند اما فاضلاب بیمارستان از هیچ طریقی به این قنات متصل نیست  و فاضلاب بیمارستان از طریق به سیستم فاضلاب شهری دفع می‌شود.

مرضیه فیصل تاکید کرد: دلیلی برای وصل شدن فاضلاب بیمارستان به قنات زارچ وجود ندارد و هر فرد و یا ارگانی که بخواهد می تواند از بیمارستان و شیوه دفع فاضلاب آن بازدید کند تا جای هیچ شک و شبهه‌ای باقی نماند.

وی اظهار داشت: بیمارستان گودرز یک بیمارستان موقوفه است که زیر نظر اداره اوقاف فعالیت می کند  و تا انجایی که بنده اطلاع دارم هیچ اختلافی در خصوص بیمارستان گودرز بین اداره اوقاف و میراث فرهنگی وجود ندارد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.