شناسه : 35303266
با برگزاری طرح «میز خدمت»؛


ساکنین محله اسکان یزد شرکت کننده در طرح «میز خدمت» مشکلات خود را برای مسئولین ادارات تشریح کردند.

به گزارش یزد آوا، عصر امروز در راستای خدمت هرچه بهتر به مردم، بسیج با قرار دادن میز خدمت در منطقه اسکان شهر یزد مسئولین را بدون واسطه، برای پاسخگوی به نیاز های مردم این منطقه دعوت کرد.

این اقدام با هدف تکریم شهروندان و پاسخگویی به پرسش های آنها در مورد مسائل مختلف مرتبط انجام شد. خبرنگار یزدرسا به چند نفر از اهالی این محله در خصوص مشکلاتشان به گفتگو پرداخته است.
 

سید داود امام یکی از اهالی شهرک اسکان یزد، گفت: در این جلسات مسئولین باید به حرف‌هایی که می‌زنند پایبند باشند و مشکلات مردم را حل کند.

وی افزود: امیدوارم این جلسات که به عنوان میز خدمت برگزار می شود گره از کار و مشکلات پیش روی مردم را باز کند.

وی با بیان اینکه اقداماتی که بسیج برای مردم مهیا کرده می‌تواند دلها را به هم نزدیک کند، گفت: این اقدام مسئولین و مردم را به هم نزدیک تر می کند و واسطه های اداری حذف و مستقیما مردم می‌توانند مشکلات خود را با مسئولین مطرح کنند.

محسن علی پور یکی دیگر از ساکنان این محله با بیان اینکه دو سال در این منطقه اقامت دارد، گفت: مشکل عمده اهالی منطقه مسکن است.

وی افزود: زمینی در این محله تهیه کردم ولی اجازه ساخت و ساز به آن داده نمی شود و در صورتی که اقدام به ساخت کند آن را خراب می کند.

وی به دیگر مشکلات اهالی این منطقه اشاره کرد و گفت: منطقه استان اسکان دارای ۲۰ هزار نفر جمعیت است هنوز در این منطقه مدرسه برای بچه هایمان وجود ندارد.

وی بیان کرد: ظرفیت که بسیج دارد می تواند راهگشای مشکلات مخصوصاً مردم این منطقه باشد و چنین جلساتی قطعاً آینده روشنی خواهد داشت.

کهد نارویی یکی دیگر از ساکنان محله گفت: مشکل اصلی ما ساختمانمآن است که سند ندارد امیدواریم بسیج بتواند مشکلمان را حل کنند. در حال حاضر فقط بسیج می توان حامی مردم باشد و گرهگشای مشکلات آنها باشد.

زارعی یکی از بانوان که در این منطقه سکونت دارد، گفت مشکل اصلی مردم های منطقه مسئله مسکن است امیدواریم که مسئولان محترم مسکن وشهرسازی با حضور در این جلسات مشکلات مردم را حل کند.

وی افزود: بسیج همواره در کنار مردم  بوده است. امیدوارم میز خدمت بتواند مشکلات اصلی همه اهالی این منطقه را حل کند.

 

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.