شناسه : 29916336
گلایه‌های برگزیده اولین جشنواره تردستان ایران:


تردست یزدی گفت: با وجود افتخار آفرينى در اين رشته يعنى کسب رتبه برترين تردست در ايران، حتى يك پيام تبريك هم از هيچ مسئولى براى من ارسال نشد ك واقعا جاى بسى تاسف دارد.

به گزارش یزد آوا، على اكبر ملوكى تفتى را علاقه مندان به هنر تردستى به خوبى مى شناسند. وى از هنرمندان متولد سال ١٣٦٠ در شهرستان تفت واقع در استان يزد مى باشد كه از سال ١٣٧٥ پا به عرصه هنر شعبده گزاشته است.

خبرنگار يزدهنر به سراغ اين هنرمند رفت تا فعاليت ها و تجربيات وى را به نظر مردم هنر دوست برساند.

تردست يزدى گفت: از آنجايى كه داماد خانواده ما به عنوان اولين شعبده باز در استان يزد فعاليت داشت، من هم به اين رشته علاقه مند شدم و فعاليت خود را از سال ١٣٧٥ آغاز كردم و از سال ١٣٧٨ تاكنون به طور حرفه اى در راه قدم نهادن در اين عرصه هستم.

 


 

وى ادامه داد: اينجانب توانستم با كمك خداوند و با سعى و تلاش خود به موفقيت هاى خوبى دست يابم و هم اكنون هم عضو رسمى انجمن شعبده بازان جهان هستم و زير نظر اساتيد برجسته بين المللى آموزش هايى را ديده ام ك مدارك آن در دسترس است.

ملوكى تفتى اظهار كرد: استيج«صحنه» و ايلوژن«آيتم هاى بزرگ» را به طور كاملا تخصصى اجرا مى كنم.

وى عنوان كرد: افتخار اجرا در شهرهاى بزرگى چون؛ تهران، اصفهان، كرمان، شيراز، مشهد، جزيره قشم و ساير شهرستان هاى كشور عزيزمان ايران را داشتم و از سال ١٣٨٠ تا الان با شبكه استانى تابان«يزد» هم همكارى خوبى دارم.

اين هنرمند بیان داشت: در فروردين ماه سال ١٣٩٦ موفق به دريافت ديپلم افتخار در اولين فستيوال سراسرى تردستان برتر ايران در شيراز شدم و در آن مراسم مقام دوم استيج كشور به بنده اهدا شد. گفتنى است هیچ شرکت کننده ای نتوانست، حدنصاب امتیاز را برای مقام اولی از داوران بگیرد و به همین دلیل اين بخش مقام اول نداشت.

وى اظهار داشت: در حال حاضر با آيتم و بخش هاى شاد و هيجان انگيز به فعاليت خود در سراسر اين مرز و بوم ادامه مى دهم و ان شاءالله در آينده اى نزديك يك سورپرايز شگفت انگيز براى مردم عزيز خواهم داشت.

حتی با کسب رتبه برتر کشوری؛ هیچ مسئولی به من توجه نکرد
اين هنرمند جوان بيان كرد: از مسئولين تقاضا دارم تا به هنر و هنرمندان و بخصوص هنر تردستى بهاى بيشترى دهند و گله اى كه از مسئولين يزدى دارم اين است كه با وجود افتخار آفرينى در اين رشته يعنى کسب رتبه برترين تردست در ايران، حتى يك پيام تبريك هم از هيچ مسئولى براى من ارسال نشد كه واقعا جاى  تاسف دارد.

انتهاى پيام/ا.م
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.