شناسه : 39177329
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس:

منتظر بازگشت ساعت رسمی کشور برای ماه رمضان نباشید


جوکار گفت: طرح منسوخ شدن تغییر ساعت رسمی کشور در کمیسیون مربوطه در حال بررسی است و تصمیم گیری در مورد آن در صحن مجلس برای پیش از ماه رمضان بعید است.

به گزارش یزدآوا، تعدادی از نمایندگان مجلس طرحی را تدوین کردند که در صورت تصویب آن در مجلس، قانون تغییر ساعت رسمی کشور منسوخ می‌شود و ساعت رسمی کشور به قبل از این قانون برمی‌گردد.

محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در این خصوص در گفتگو با یزدآوا گفت: طرح تثبیت ساعت رسمی کشور فعلا در حال بررسی در کمیسیون‌های مربوطه در مجلس است و فعلا از این طرح در صحن مجلس خبری نیست.

وی با بیان اینکه بررسی این طرح زمانبر است و به سادگی نیست، ادامه داد: بعد از اینکه بررسی‌های تخصصی بر روی این طرح در کمیسیون‌های مربوطه انجام شد، طرح در صحن مجلس به رأی گذاشته می‌شود و در صورت تصویب برای تایید به شورای نگهبان ارسال می‌شود.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس افزود: با توجه به بررسی طرح منسوخ شدن تغییر ساعت رسمی کشور در کمیسیون، و زمان اندکی که تا فرا رسیدن ماه رمضان باقی مانده است بررسی این طرح و تصمیم گیری در مورد آن در صحن مجلس برای پیش از ماه رمضان بعید است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.