شناسه : 38971574
معاون وزیر ارتباطات در رویداد سکوی پرتاب یزد:

نگاه پیشرو مسئولان یزد برای توسعه اکوسیستم فناوری


معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: حضور صندوق های ریسک پذیر و شرکت های سرمایه گذاری در رویداد سکوی پرتاب یزد حائز اهمیت است و دولت نیز حمایت می کند.

به گزارش یزدآوا به نقل از روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، امیر ناظمی در بازدید از رویداد سکوی پرتاب یزد در پارک علم و فناری بیان کرد: رویکرد دولت در سکوی پرتاب، هم سرمایه گذاری و هم اعطای وام های ارزان قیمت به سرمایه گذاران بخش خصوصی است که قرار است این ایده های استارت آپی را انتخاب و روی آنها سرمایه گذاری کنند. 
 
وی با بیان اینکه دولت هیچ انتخابی نخواهد داشت و صرفا  حمایت خواهد کرد، اظهار داشت: وجود نگاه پیشرو در بین مسئولان استان یزد، عامل موفقیت استان یزد در ایجاد و توسعه اکوسیستم فناوری است.
 
معاون وزیر ارتباطات، استان یزد را یکی از استان های برتر در حوزه زیر ساخت نوآوری دانست و گفت: نگاه پیشرو، زیر ساخت قوی و حضور فعالان مختلف و با سابقه در حوزه فناوری استان یزد، پیشبرد سریعتر توسعه اکوسیستم فناوری را در این استان رقم خواهد زد.
 
وی بیان کرد: رویدادهایی که توسط 100 استارت آپ برگزار می شود باید هماهنگ کننده تمام بازیگران این عرصه باشد با تاکید بر اینکه آموزش و سرمایه گذاری نقش جدی 100 استارت اپ است.
 
 ناظمی با اشاره به اینکه شروع فعالیت های 100 استارت آپ همزمان با شیوع کرونا بود ولی تاکنون موفقیت و کارآمدی خوب این پلتفرم را شاهد بودیم، بیان کرد: 100 استارت باید در حوزه کارگاه های آموزشی هم توسعه یابد.
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.