شناسه : 34710755


ظهر امروز مراسم امضای تفاهمنامه جهت راه‌اندازی وای فای اول در هشت نقطه شهر یزد بین شهرداری یزد و شرکت مخابرات منطقه یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، ظهر امروز مراسم امضای تفاهمنامه جهت راه‌اندازی وای فای اول در هشت نقطه شهر یزد بین شهرداری یزد و شرکت مخابرات منطقه یزد برگزار شد.

محمد رضا زارع  ده آبادی مجری پروژه وای فای در این مراسم گفت: شرکت مخابرات منطقه یزد از سال گذشته در قالب پروژه «غدیر»، اقدمات خود را جهت شناسایی و گزینش نقاط اولویت دار استان یزد و نصب تجهیزات ارتباطی و مخابراتی در مکان‌های عمومی و پر تردد آغاز کرده تا بهره‌برداری عمومی از اینترنت پرسرعت بدون سیم را برای شهروندان امکانپذیر سازد.

وی ادامه داد: نصب تجهیزات اینترنت پرسرعت بدون سیم به مراکز عمومی گردشگری، دانشگاهی، خدمت رسانی، خرید و... کمک می‌کندتا امکان بهره‌مندی از تمام اطلاعات روزآمد خود را برای مشتریان یا مراجعان خود فراهم آورند و میزان فروش خدمات یاکالاهای خود را افزایش دهند.

زارع عنوان کرد: در سرویس وای فای اول که از اتصال آسان، سرعت، کیفیت و پایداری بالاتری برخوردار است متقاضی استفاده از اینترنت پرسرعت می‌تواند از طریق شماره تلفن خود اقدام به ثبت نام در سامانه نموده و پس از اتصال به شبکه می‌تواند نسبت به خرید اینترنت به صورت آنلاین اقدام و در همان لحظه از این سرویس استفاده کند.

وی با بیان اینکه فعال‌سازی بسته‌های اینترنت وای فای اول تنها مکان‌هایی که زیرپوشش این سرویس قراردارند امکان پذیر است، ادامه داد: یکی دیگر از قابلیت‌های این شبکه یکپارچه شدن آن با سرویس ADSL است که مشترکین اینترنت ADSL مخابرات می‌توانند در مکان‌های زیر پوشش سرویس وای فای از اعتبار خود در این شبکه  استفاده کنند.

مشاور مدیر کل مخابرات منطقه یزد اعلام کرد: با امضای این تفاهمنامه مقدمات راه‌اندازی و تجهیز سرویس وای فای اول در هشت نقطه شهر یزد شامل پایانه مسافربری و 7 بوستان شهر یزد شامل پارک باغ ملی، پارک شادی، پارک کوهستان، پارک آزادگان، پارک بزرگ شهر، پارک غدیر و پارک هفتم تیر آغاز شده و به زودی با نصب تجهیزات در این مکان‌ها، بهره‌برداری از وای فای اول در این نقاط آغاز می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.