شناسه : 36133099
فرمانده سپاه الغدیر یزد:


فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: وظیفه مسئولین این است که الگویشان را مقام مظعم رهبری قرار دهند و همانطور که ایشان تا این حد به مردم توجه دارند، آن‌ها هم به مردم توجه کنند.

به گزارش یزد آوا، فتح‌الله جمیری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: تفاوت راهپیمایی امسال با سال‌های قبل به توطئه‌های دشمن مربوط می‌شود، به‌طوری‌که ما شاهد هستیم که هر سال که می‌گذرد استکبار جهانی توطئه‌هایش را بیشتر می‌کند و البته مردم هم بیدارتر وارد میدان می‌شوند و پیوندشان را با رهبر انقلاب و نظام اسلامی بیشتر می‌کنند.

وی افزود: امروز شما مشاهده می‌کنید که این حرکت بزرگ پرشورتر از سال‌های گذشته است و نشان می‌دهد که مردم انقلاب‌شان و اسلام عزیز را دوست دارند و پیروز ولایت فقیه هستند و با توجه به این تحریم‌ها و توطئه‌هایی که وجود دارد، مردم در صحنه هستند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد ادامه داد: هرچند که مشکلات به مردم فشار دارد می‌آورد ولی مردم تابعی از این توطئه‌ها و تحریم‌ها نیستند و در مسیر انقلاب حرکت می‌کنند و مطمئنا آینده از آن مردم انقلابی و حزب‌اللهی ایران است و این کشور آینده بسیار روشن‌تری خواهد داشت.

جمیری تأکید کرد: وظیفه مسئولین این است که الگویشان را مقام مظعم رهبری قرار دهند و همانطور که ایشان تا این حد به مردم توجه دارند، آن‌ها هم به مردم توجه کنند.

وی اظهار داشت: اما متأسفانه می‌بینیم که برخی مسئولین، مردم را به بازی گرفته‌اند و آن‌ها را فراموش کرده‌اند، در حالی که مسئولین باید ببینیند دیدگاه رهبر انقلاب به مردم چیست آن‌ها هم همان‌گونه عمل کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.