شناسه : 38258590
فرماندار تفت:

پیشنهاد اعمال محدودیت تردد در تفت به ستاد استانی ارسال شده است


علیرضا نوکار گفت: با توجه به وضعیت شهرستان پیشنهاد محدودیت تردد به تفت در ستاد شهرستان مطرح شد و به ستاد استانی مقابله با کرونا ارسال شده است.

علیرضا نوکار در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به قرمز بودن وضعیت شهرستان تفت گفت: با توجه به وضعیت شهرستان پیشنهاد محدودیت تردد به تفت را در ستاد شهرستان مطرح کرده و به ستاد استانی مقابله با کرونا این پیشنهاد ارسال شده است چنانچه این پیشنهاد مورد موافقت ستاد استانی قرار بگیرد به ما ابلاغ می‌شود و محدودیت تردد را اجرایی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون شهرستان تفت در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: با توجه به اینکه حضور مردم در ایام تعطیل و پایان هفته در روستاهای این شهرستان زیاد است تجمعات خانوادگی زیاد موجب شده که علاوه بر انتقال ویروس به ساکنان روستا که اکثرا سالخورده هستند و بیشتر در معرض آسیب قرار دارند بخش عمده و بیشترین بار شیوع ویروس کرونا با این تجمعات با بازگشت خانواده‌ها، به مرکز استان منتقل شود.

فرماندار تفت عنوان کرد: پیشنهاد محدودیت تردد در ایام تعطیل مناسبتی و آخر هفته به ستاد استانی ارسال شده است و چنانچه مورد موافقت قرار گیرد از در این ایام از تردد خوردوهایی که سرنشین خانوادگی دارند به این شهرستان جلوگیری می‌شود و تنها به خودروهایی تک سرنشین که احتمالا برای سر زدن به باغ یا تولیدی و دامپروری خود قصد حضور در تفت را دارند اجازه تردد داده می‌شود.

نوکار ادامه داد: با توجه به وضعیت شهرستان و با توجه به اینکه سیل جمعیت در ایام تعطیل به این شهرستان روانه می‌شود و موجب تشدید وضعیت کرونا است چنانچه پیشنهاد محدودیت تردد مورد موافقت قرار بگیرد تا حدی می‌توان هم از شیوع کرونا در بین روستاییان این شهرستان و هم از شیوع آن در مرکز استان جلوگیری کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.