شناسه : 36828372
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد:


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد گفت: این کارگاه ها برای گروه های سنی مختلف برای قشرهای مختلف از جمله نوجوانان، کتابداران، مربیان کانون، معلمان و ... برگزار می شود.

به گزارش یزدآوا، سیدحسین پیغمبری  اظهار داشت: بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی قرار است در آذرماه سال جاری برگزار شود بر این اساس فراخوان ارسال آثار قصه گویان از چندی پیش منتشر شده است.

وی با اشاره به اینکه مهلت زمان ارسال اثر به دبیرخانه این جشنواره در دو بخش ۳۰ مهرماه و در یک بخش ۱۰ مهرماه در نظر گرفته شده است، افزود: برای اینکه علاقمندان به قصه گویی در استان یزد بتوانند آثار قوی به این جشنواره ارسال کنند، کارگاه های آموزش قصه گویی در مناطق مختلف استان برگزار شده است.

پیغمبری عنوان کرد: این کارگاه ها تاکنون در مرکز یزد، اردکان، بافق و برخی دیگر از شهرهای استان برگزار شده و در سایر شهرستانها نیز به تدریج برگزار خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد یادآور شد: این کارگاه ها برای گروه های سنی مختلف برای قشرهای مختلف از جمله نوجوانان، کتابداران، مربیان کانون، معلمان و ... برگزار می شود.

وی بیان کرد: امیدواریم برگزاری این کارگاه های آموزشی که مخاطبان را با لحن قصه گویی، زبان بدن، تکنیک های قصه گویی و ... آشنا می کند، بتواند موفقیت های خوبی در جشنواره بین المللی برای قصه گویان یزدی رقم بزند.

پیغمبری با اشاره به اینکه این کارگاه ها به همت انجمن قصه گویی ایران شاخه استان یزد برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در این دوره ها، کارشناسان و مربیان کانون حضور می یابند و تکنیک های قصه گویی را برای مخاطبان این کارگاه ها تشریح می کنند.

انتهای پیام/

مهر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.