شناسه : 10290838
حجت الاسلام حسین انصاریان در یزد:


حجت الاسلام حسین انصاریان امروز در بیت شهید صدوقی در یزد گفت: ای کاش خداوند را محور قرار می‌دادیم و برای خدا سینه می‌زدیم نه اینکه ۳۵ سال است به سینه یکدیگر می‌زنیم. ای کاش به قول قرآن حزب حزب و گروه و گروه و راستی و چپی نمی‌شدیم و هر کدام به جانب خود نمی‌کشیدیم.

به گزارش یزد آوا، حجت الاسلام حسین انصاریان با بیان اینکه ما ۳۵ سال است گروه گروه شدیم، گفت: نمی‌دانم روز قیامت چه جوابی برای خدا داریم.
به گزارش ایلنا از یزد، این خطیب کشورمان صبح امروز، یکشنبه ۳۰ آذرماه، در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) در بیت شهید صدوقی با اشاره به توصیه‌های مکرر قرآن در خصوص وحدت مسلمانان گفت: ‌ای کاش خداوند را محور قرار می‌دادیم و برای خدا سینه می‌زدیم نه اینکه ۳۵ سال است به سینه یکدیگر می‌زنیم.

وی افزود: ‌ای کاش به قول قرآن حزب حزب و گروه و گروه و راستی و چپی نمی‌شدیم و هر کدام به جانب خود نمی‌کشیدیم.

انصاریان با توصیه مکرر به سفارش خداوند در قرآن گفت: تاکید قرآن حفظ وحدت و ولاتفرقوا است و اینکه گروه گروه و متفرق نشوید. ولی ما ۳۵ سال است گروه گروه شدیم. نمی‌دانم روز قیامت چه جوابی برای خدا داریم.

حجت الاسلام انصاریان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه معروف است اگر عدد یاران امام زمان که به ۳۱۳ برسد، حضرت ظهور می‌کند، گفت: شاید دو، سه میلیون ندبه خوان در صبح‌های جمعه داریم، که اگر آن‌هایی هم که در پای تلویزیون ندبه را می‌خوانند هم اضافه کنیم، بیشتر می‌شود ولی آیا ۳۱۳ نفر آدم درست و حسابی نداریم؟ که امام زمان نمی‌آید.

این پژوهشگر مذهبی و اجتماعی اضافه کرد: امام زمان وقتی ظهور می‌کند، که زمینه داشته باشد، امنیت جانی داشته باشد و این امنیت را باید خداوند به او بدهد.

حجت الاسلام انصاریان با طرح این پرسش که چرا با خواندن دعا و زیارت در ما تحول ایجاد نمی‌شود، گفت: باید با کمیل و مراسم احیا و... حرکت کنیم و الا اگر بمانیم متلاشی می‌شویم. همانطور که اگر آب جایی بماند، می‌گندد.

این مراسم باحضور پرشور مردم در بیت شهید صدوقی برگزار شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.